رضایی: حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم

رضایی: حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، تیم فولاد سیرجان ایرانیان در دومین دیدار خود در سومین روز مرحله گروهی بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا امروز (یکشنبه)، AGMK ازبکستان را سه بر یک از پیش رو برداشت.

سرمربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان در واکنش به این پیروزی گفت: حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم. ست اول، دو تیم پابه پای هم پیش رفتند. در ست دوم مسلط به بازی بودیم اما ست سوم به دلیل ناهماهنگی و اشتباهات فردی نتیجه را به حریف واگذار کردیم. ست چهارم بازیکنان به سرعت با یکدیگر هماهنگ شدند و بازی را به سود خود به پایان رساندند.

سعید رضایی درباره شرایط فعلی تیم و بازیکنان سیرجان، بیان داشت: با توجه به مصدومیت چند بازیکن تیم در هفته‌های قبل از اعزام، به هماهنگی بیشتر در جریان مسابقات نیاز داشتیم. خوش‌بختانه وضعیت بازیکنان هر روز بهتر می‌شود و رفته رفته به بهترین سطح آمادگی خود خواهند رسید.

وی به دیدار فولاد سیرجان برابر العربی قطر اشاره و تصریح کرد: العربی بازیکنانی از برزیل و صربستان را در ترکیب خود دارد. ضمن این‌که چند یار کمکی باکیفیت از الریان نیز این تیم را همراهی می‌کنند. سیچلو سرمربی العربی نیز آشنایی بسیار خوبی از والیبال ایران دارد. سعی خواهیم کرد والیبال بی‌نقصی را به نمایش بگذاریم تا به نتیجه دلخواه برسیم.

قهرمان لیگ برتر سال ۹۹ ایران، فردا (دوشنبه) در سومین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف العربی قطر می‌رود.

منبع : مهر