رقابت در خط حمله استقلال بالا گرفت/ دو مهاجم به دنبال جبران

رقابت در خط حمله استقلال بالا گرفت/ دو مهاجم به دنبال جبران

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تمرینات آماده سازی خود را به صورت فشرده در ترکیه زیر نظر سرمربی پرتغالی‌اش دنبال می‌کند و یکی از جذابیت‌های تمرینات آنها در این روزها بالا گرفتن رقابت بین بازیکنان خط حمله این تیم است.

استقلال را باید یکی از پر مهاجم ترین تیم‌های لیگ در فصل بیست و دوم دانست و برای فصل جدید قرار گرفتن در ترکیب ثابت برای مهاجمان این تیم کار ساده‌ای نیست.

ارسلان مطهری که یکی از بهترین مهاجمان یک دهه اخیر استقلال است، فصل گذشته را چندان پر فروغ ظاهر نشد و در حالی که خیلی‌ها پیش بینی می‌کردند از این تیم جدا شود، قراردادش را برای دو فصل آینده تمدید کرد. مطهری که سخت به فکر جبران فصل گذشته می‌باشد، از جمله با انگیزه ترین مهاجمان این فصل آبی پوشان است که به سختی برای تحمیل کردن خودش به ساپینتو و قرار گرفتن در ترکیب ثابت تلاش می‌کند.

آرمان رمضانی هم از جمله مهاجمانی است که اگر چه در فصل گذشته کم برای تیمش بازی کرد، اما با زدن گل‌های حساس توانست جایگاه مناسبی به دست آورد.

رمضانی هم مثل مطهری از انگیزه‌های زیادی برای جلب اطمینان ساپینتو برخوردار است و وی نیز می‌کوشد تا میزان دقایق حضورش در ترکیب استقلال را برای فصل بعد افزایش دهد.

خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید 

منبع : مهر