رگیلون به اتلتیکومادرید پیوست/ ماندن گریزمان در اتلتیکومادرید در هاله‌ای از ابهام

رگیلون به اتلتیکومادرید پیوست/ ماندن گریزمان در اتلتیکومادرید در هاله‌ای از ابهام

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو رگیلون بازیکن تیم فوتبال تاتنهام با قراردادی قرضی و برای یک سال به مادرید برگشت تا برای رقیب همشهری تیم سابقش یعنی اتلتیکومادرید بازی کند.

دفاع چپ سابق رئال مادرید که سال ۲۰۲۰ به سفیدپوشان لندن پیوست، طی دو سال حضورش در این تیم ۶۷ بازی رسمی انجام داد و دو گل هم به ثمر رساند، اما او نتوانست نظر سرمربی ایتالیایی تیم آنتونیو کونته را جلب کند و به همین دلیل در فهرست بازیکنان مازاد قرار گرفت. این بازیکن ۲۵ ساله در حالی به مادرید برمی‌گردد که هنوز سه سال دیگر از قراردادش با تاتنهامی‌ها باقی مانده است و در قرارداد قرضی‌اش با روخی‌بلانکو هم بندی وجود ندارد که طرف اسپانیایی را ملزم به خرید او کند.

در همین حال خبر دیگری درباره اتلتیکومادرید توسط نشریه اکیپ فرانسه منتشر شده مبنی بر اینکه ماندن آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید در این تیم قطعی نیست و احتمال دارد که او در آخرین روز بازار از قرمزوسفیدپوشان مادرید جدا شود. با توجه به شروع خوب آلوارو موراتا در این فصل برای اتلتیکومادرید و البته بند مندرج در قرارداد گریزمان – به موجب این بند در صورت حضور گریزمان در تعداد و زمان مشخصی از بازی‌های اتلتیکومادرید این باشگاه مجبور خواهد شد او را در ازای 40 میلیون یورو از بارسلونا بخرد – تیم اسپانیایی خیلی‌ هم به قطع همکاری با این بازیکن ملی‌پوش بی‌میل نیست. اکنون اکیپ نوشته است که این بازیکن 31 ساله هم رفتن به تیمی دیگر را از گزینه‌های خود حذف نکرده است.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم