زیدان: با کسب نتایج اخیر نشان دادیم که ثبات داریم/ نمی‌خواهیم درباره بنزما ریسک کنیم

زیدان: با کسب نتایج اخیر نشان دادیم که ثبات داریم/ نمی‌خواهیم درباره بنزما ریسک کنیم

به گزارش تسنیم، زین‌الدین زیدان در پی برتری یک بر صفر شاگردانش در خانه وایادولید در هفته بیست‌وچهارم لالیگای اسپانیا، گفت: ما باید به کاری که انجام می‌دهیم، ادامه دهیم. این پیروزی مهمی برای ما بود. این چهارمین برد متوالی‌مان بود و باید بدون توجه به دیگر تیم‌ها با این روند به کارمان ادامه دهیم. بازی آسانی وجود ندارد و از آنجایی که وایادولید نیاز به کسب امتیازها دارد، بازی دشواری بود. از حالا تا پایان فصل بازی‌های دشواری در پیش داریم، اما می‌دانیم که قادر به انجام چه کارهایی هستیم و بابت کاری که در این دیدار انجام دادیم و بسته نگه داشتن دروازه‌مان می‌توانیم خوشحال باشیم.

وی افزود: برای کل تیم خوشحالم و در پایان این بازی ما یک نتیجه خوب دیگر کسب کردیم و باید با همین روند به کارمان ادامه دهیم. ما در سه بازی اخیر گلی دریافت نکرده‌ایم و این خیلی مهم است. ما با کسب نتایج اخیر نشان دادیم که ثبات داریم. ما در این بازی به طور تیمی دفاع کردیم و هر موقع هم که صاحب توپ شدیم خلق موقعیت کردیم. حالا زمان خوبی برای استراحت و آماده‌سازی برای بازی چهارشنبه شب مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان داریم.

وی همچنین در خصوص وضعیت مهاجم فرانسوی‌اش که در این دیدار به دلیل مصدومیت غایب بود، اظهار داشت: بنزما روز یکشنبه باید یک MRI دیگر انجام بدهد و باید ببینیم نتیجه آن چه خواهد شد. کریم حالا بهتر است، اما باید منتظر نتیجه آزمایش‌های روز یکشنبه بمانیم. تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهیم درباره بنزما ریسک کنیم. ما بازی‌های زیادی در پیش داریم که کریم می‌تواند در آنها حضور داشته باشد یا نه.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/