سانسور سریال «گاندو۲»؟

سانسور سریال «گاندو۲»؟

فرارو: خبرگزاری فارس نوشت: “قسمت پنجم مجموعه تلویزیونی «گاندو ۲» امشب در حالی روی آنتن رفت که بخش‌هایی از آن سانسور شد. “

این خبرگزاری نوشت: “علی رغم اینکه سریال «گاندو ۲» هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن می‌رود، قسمت پنجم این سریال امشب با تاخیر زیادی روی آنتن رفت. این در حالی است که قرار بود در این قسمت سریال به بحث جاسوسی در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای پرداخته شود. “

فارس افزود: «طبق شنیده‌ها، یکی از اعضای رده‌بالای دولت در تماس با صداوسیما، مانع پخش آن شده و درخواست داشته کلمه «تیم مذاکره‌کننده» در سریال نیاید. در نهایت این سریال با تاخیر حدود ۴۵ دقیقه‌ای روانه آنتن شد و این در حالی است که بخش‌هایی که کلمه «تیم مذاکره‌کننده» استفاده شده بود، تغییر یافته و لغت تیم از دیالوگ‌ها حذف شده بود.»

تاکنون صداوسیما این گزارش را تائید نکرده است.

 

سریال گاندو ۲ در قسمت های ابتدایی خود به ماجرای روح الله زم مدیر سایت آمدنیوز پرداخته بود و گفته می شود در ادامه این سریال بحث جاسوسی در هیات مذاکره کننده هسته ای مطرح است. 

پخش فصل اول سریال گاندو حواشی فراوانی به وجود آورد و با واکنش تند دولت، وزارت خارجه و به ویژه محمد جواد ظریف وزیر خارجه همراه بود. ظریف این سریال را متهم به دروغ پردازی کرد. به‌همین دلیل گویا گاندو ۲ در سکوت خبری جلوی دوربین رفته است.

بازیگران این سریال داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پندار اکبری، علی افشار، امیریل ارجمند و بهمن دان هستند.

جواد افشار کارگردان این سریال است.