سردار اشتری مهسا امینی را مثل دختر خودش می داند

سردار اشتری مهسا امینی را مثل دختر خودش می داند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار حسین رحیمی ضمن ابراز تأسف از حادثه ناگوار فوت مرحومه “مهسا امینی” و همدردی با خانواده وی اظهار داشت: نیروهای جان برکف انتظامی کشور در تمامی شرایط بحرانی بدون هیچ ادعایی به دنبال احقاق حق و گرفتن حق مظلوم از ظالم بوده اند، چه بسا از آسایش و آرامش خود گذشته اند و جان خود را در راه دفاع از حق در طبق اخلاص گذاشته اند؛ رشادت و ایثارگری‌های نیروهای خدوم پلیس بر کسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد: وقوع چنین اتفاقی برای پلیس که همواره دغدغه نیروهای آن جلوگیری از وقوع چنین حوادث و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است، بسیار ناگوار است.

رحیمی همچنین تصریح کرد: زمان وقوع این حادثه، سردار حسین اشتری ۱۴۰۱/۶/۲۲ در شلمچه در حال خدمت رسانی به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودند اما طی تماس تلفنی، با تاکید و سریعاً خواستار پیگیری موضوع به صورت دقیق و بدون هرگونه ملاحظه‌ای شدند و تاکید کرد که مرحومه مهسا امینی را همچون دختر خودم می دانم.

وی با بیان اینکه مجموعه انتظامی کشور خود را در این مصیبت وارده شریک می‌داند، گفت: این اتفاق باعث تأسف و تالم و آزرده خاطر شدن همه ما شده است اما در این بین معاندان به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند و با نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی فضای جامعه را ملتهب می‌کنند.

رحیمی با بیان اینکه سردار اشتری؛ فرمانده انتظامی کشور برای ابراز همدردی با پدر و دایی مرحومه مهسا امینی (۱۴۰۱/۶/۲۴) تماس تلفنی داشته است، گفت: در مجموعه انتظامی کشور این موضوع بدون هیچگونه وقفه‌ای در حال بررسی است البته که با بررسی‌های صورت گرفته و همچنین نتیجه تحقیقات هیچ موردی از ضرب و شتم در گزارش‌ها ارائه نشده است.

سردار رحیمی یادآور شد: سردار اشتری با وجود حضور در مرز شلمچه، پس از اطلاع از ماجرای خانم امینی، طی گفت و گوی تلفنی با بنده، با ذکر اینکه مهسا امینی مثل دختر من است، سه دستور ویژه مبنی بر انجام درمان جدی وی، رسیدگی فوری بدون هیچگونه ملاحظه‌ای و تکریم خانواده مرحومه را صادر کردند.

منبع : مهر