سرمربی الشارجه: فوتبال به پول و هزینه ارتباط ندارد و هر تیمی بهتر بازی کند می‌برد/ از هیچ مربی نمی‌ترسم

سرمربی الشارجه: فوتبال به پول و هزینه ارتباط ندارد و هر تیمی بهتر بازی کند می‌برد/ از هیچ مربی نمی‌ترسم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کاسمین اولاریو در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال الشارجه امارات مقابل تراکتور ایران، در چارچوب مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 در پاسخ به این پرسش که «با توجه به توانایی و بازیکنان الشارجه فکر نمی‌کنید در بازی فردا فشار بیشتری روی تیم شماست؟»، اظهار داشت: می‌دانیم کجا هستیم و با چه تیم محبوب و پُرهواداری بازی داریم. می‌دانیم تراکتور در خانه خودش چه تیم خوبی است و این تیم در دو هفته اول مقابل دو تیم قدرتمند بازی کرد. می‌دانیم چگونه برابر تراکتور بازی کنیم.

وی در مورد مقایسه تیم‌ها از لحاظ هزینه در نقل‌وانتقالات خاطر نشان کرد: فوتبال به پول و هزینه ارتباط ندارد. هر تیمی بهتر بازی کند، صعود خواهد کرد و این مسئله به بزرگ یا کوچک بودن تیم‌ها مرتبط نیست. دیدار با تراکتور فرصت بسیار خوبی است تا مقابل این همه هوادار فوتبال بازی کنیم، شخصیت الشارجه را به نمایش بگذاریم و نشان بدهیم چه تیمی هستیم.

سرمربی الشارجه در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنانش تمرین پنالتی کرده‌اند یا خیر، تصریح کرد: کسی نمی‌داند چه اتفاقی می‌افتد و نمی‌توان پیش‌بینی کرد، اما برای همه چیز آماده هستیم. پنالتی به تمرین نیاز ندارد و بیشتر به ذهنیت تیم‌ها وابسته است. چنین بازی‌هایی فشار بالایی دارند و نمی‌توان اتفاقات را در آن پیش‌بینی کرد.

اولاریو درباره دیدار قبلی خود با تراکتور که به شکست شاگردانش انجامیده بود، گفت: قبلاً دیدار با تراکتور به‌صورت رفت و برگشت انجام می‌شد و یک بازی را بردیم، اما هر بار که در ایران بودم، تجربیات خوبی داشتم. باشگاه‌های ایرانی هواداران بزرگی دارند و دیدار مقابل این تیم‌ها مانند بازی‌های اروپایی است. خوشحالم که در این فضا بازی کنیم و امیدوارم موفق باشیم.

وی در مورد شناخت خود از پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور ایران و سابقه فعالیت او در لالیگا تأکید کرد: وقتی به چنین دیدارهایی می‌آیید، باید شناخت لازم را داشته باشید و آماده مسابقه باشید. قبلاً این افتخار را داشتم که با بسیاری از مربیان خوب جهان کار کنم و آماده این مسابقه هستیم. ما بازی تراکتور در کمپ ترکیه را هم آنالیز کرده‌ایم. من با مربیان بزرگی رقابت کرده‌ام و از هیچ مربی نمی‌ترسم.

انتهای پیام/