سرمربی پارادوچرخه سواری ایران: رکوردهای مختلفی در توکیو شکست

سرمربی پارادوچرخه سواری ایران: رکوردهای مختلفی در توکیو شکست

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، مهدی محمدی دوچرخه سوار ایران در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز در ماده پیست تعقیبی انفرادی ۴۰۰۰ متر C5 با حریفان خود به رقابت پرداخت اما از رسیدن به فینال بازماند و حذف شد. محمدی در گروه خود با زمان ۵ دقیقه و ۹ ثانیه و ۱۵۴ صدم ثانیه در رده دهم قرار گرفت.

محمدی در پایان رقابتش گفت: امیدوارم در سایر مسابقات نتایج بهتری بگیرم. برای سایر ورزشکاران ایران در دیگر رشته‌ها هم آرزوی موفقیت دارم.

همچنین فرهاد عصفوری سرمربی محمدی در پارالمپیک توکیو گفت: باتوجه به سطح بالای مسابقات، شاهد شکستن رکوردهای مختلف جهانی در این پیست بودیم. امیدواریم با نگاه مثبت وزیر جدید ورزش به ورزش قهرمانی بتوانیم یکی از این پیستها را در ایران داشته باشیم. یک پیست سرپوشیده و چوبی در زنجان در حال ساخت است و ۴۰ درصد مراحل فیزیکی اش انجام شده است. امیدوارم در آینده پیستی همانند پیست ژاپن داشته باشیم تا تمرینات دقیق و منظم انجام بدهیم و به رکوردهای جهانی نزدیک شویم.

عصفوری تاکید کرد: محمدی در قاره آسیا در رده نخست است و امیدواریم مدال او در دوره بعدی بازی‌های آسیایی بهتر از جاکارتا بشود.