سلوکی: لیگ پویایی در هندبال بانوان برگزار شد/ مربی جوانان هنوز معرفی نشده است

سلوکی: لیگ پویایی در هندبال بانوان برگزار شد/ مربی جوانان هنوز معرفی نشده است

به گزارش خبرنگار ورزشی تسنیم، الهام سلوکی در حاشیه دیدار رده‌بندی لیگ برتر هندبال بانوان اظهار داشت: شانزدهمین دوره لیگ از 28 مهر استارت خورد و امروز به مقصد نهایی می‌رسد. برگزاری لیگ به صورت متمرکز تجربه جدیدی بود که به لطف مدیران، مربیان و باشگاه‌ها به آن رسیدیم. این دوره شرایط خاصی داشت و می‌طلبید حامیان مالی انعطاف خاصی داشته باشند که انجام شد.

وی در ادامه افزود: در این دوره سه هزار و 100 تست PCR گرفته و 48 بازی انجام شد. حضور هشت تیم در لیگ هم مناسب بود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال گفت: تفکر در فدراسیون بر این بود که برای رشد تیم‌های پایه کار کنیم. در لیگ هم پایه و اساس تیم‌های شاملی، اشتادسازه، تأسیسات دریایی و فولاد سپاهان که چهار تیم برتر هستند، از بازیکنان رده جوانان بود و تعداد جوانان آنها بیش از امید بود و همین امر لیگ را پویا کرد.

سلوکی خاطرنشان کرد: آسیب‌دیدگی بازیکنان نسبت به سابق کمتر بود، چون مربیان ارزنده‌ای داریم که در این یک سال دوره آموزشی داشتند و از نظر سواد توانمند بودند. در این فصل نیروهای نخبه شناسایی شدند. امیدوارم اردوی تیم ملی هم آغاز شود و از مربیان جوانی که با تفکرات جدید آمدند استفاده کنیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال درباره سرمربی خارجی تیم جوانان که قرار بود توسط باشگاه اشتادسازه استخدام شود، گفت: در حال بررسی گزینه هستند، ولی هنوز گزینه مورد تأیید فدراسیون معرفی نشده است. شرایط کرونایی به گونه‌ای است که روند کار را غیرقابل پیش‌بینی کرده است.

 

انتهای پیام/