سولسشایر: کارمان برای صعود تمام نشده است/ گل‌های بچگانه‌ای دریافت کردیم

سولسشایر: کارمان برای صعود تمام نشده است/ گل‌های بچگانه‌ای دریافت کردیم

به گزارش تسنیم، اولگنار سولسشایر که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا، شکست 2 – یک نیمه اول مقابل رم را در نهایت با برتری 6 بر 2 عوض کردند و گام بلندی برای صعود به دیدار فینال برداشتند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی‌ اسپورت» گفت: من اینطور فکر نمی‌کنم که کارمان برای صعود تمام شده است اما کارمان را در این بازی خوب انجام دادیم. ما عالی بازی کردیم اما می‌دانیم که رم تیم باکیفیتی است. آنها روی دو موقعیتی که ما به آنها دادیم، دو گل به ثمر رساندند.

سرمربی نروژی منچستریونایتد افزود: ما در نیمه دوم خیلی خوب بودیم و شخصیت تیمی‌مان را نشان داد. شاید در 5 یا 10 دقیقه پایانی بازی بود که خیلی خوب نبودیم، اما با این حال متحد ماندیم. دو گلی هم که دریافت کردیم، گل‌های بچگانه‌ای بود و نباید چنین اشتباهاتی در چنین سطحی از ما سر بزند.

وی همچنین در پاسخ به گزارشگر «بی‌تی اسپورت» که چرا میسون گرین‌وود، بازیکنی که در دقیقه 76 به جای مارکوس رشفورد به بازی آمد و 10 دقیقه بعد گل ششم منچستریونایتد را به ثمر رساند، نیمکت‌نشین بود، اظهار داشت: فکر کردن از بیرون درباره اینکه چه کسی باید بازی کند یا بازی نکند، آسان است. این ترکیب خیلی خوب است و مقابل تاتنهام هم این ترکیب خیلی خوب جواب داد. گرین‌وود هم نباید بابت بازی نکردن ناراحت شود چون بحث ایجاد تعادل در تیم است.

سولسشایر در پایان خاطرنشان کرد: ما می‌دانیم که بازیکنانی خلاقی داریم که می‌توانند لحظات بزرگی را خلق کنند. جایگاه پل پوگبا در پستی که بازی کرد، خیلی خوب بود و به او آزادی عمل داد. تفاوت ما در این دیدار نسبت به بازی‌های دیگر این بود که از بیشتر موقعیت‌های خود استفاده کردیم.

انتهای پیام/