شافعیان: از سیستم سرعت استفاده کردیم و برای قهرمانی آمده بودیم/ فدراسیون مجبور بود لیگ را برگزار کند

شافعیان: از سیستم سرعت استفاده کردیم و برای قهرمانی آمده بودیم/ فدراسیون مجبور بود لیگ را برگزار کند

به گزارش تسنیم، نشمین شافعیان بعد از قهرمانی اشتادسازه در لیگ برتر هندبال بانوان، اظهار داشت: به تیم کازرون خسته نباشید می‌گویم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم. یک برد و یک باخت داشتیم و بازی امروز برای ما سرنوشت‌ساز بود. حریف را آنالیز کرده بودیم و توانستیم با پیروزی، دو امتیاز را کسب کرده و برای دومین بار قهرمانی مسابقات را کسب کنیم.

سرمربی اشتادسازه درباره خداحافظی شیدا فلاحی خاطر نشان کرد: همه بچه‌ها امروز خوب بازی کردند و شیدا فلاحی کاپیتان تیم ملی و اشتادسازه بعد از یک بازی فوق‌العاده خداحافظی کرد. امیدوارم در آینده در  جایگاه مربی از او استفاده کنیم.

وی درباره اینکه شاملی تغییر تاکتیک داد تا بتواند نتیجه را جبران کند، گفت: ما سعی کردیم دو ارنج داشته باشیم. تغییر تاکتیکی ما زیاد بود و از سیستم سرعت استفاده کردیم و برای قهرمانی آمده بودیم.

شافعیان درباره برگزاری متفاوت لیگ امسال، یادآور شد: شرایط امسال متفاوت و سخت بود، البته فدراسیون مجبور بود تصمیم بگیرد لیگ را برگزار کند. تشکر می‌کنم که بازی‌ها برگزار شد، چون خیلی‌ها منبع درآمدی نداشتند، اما با برگزاری لیگ این شرایط فراهم شد و سطح مسابقات هم بالا بود.

به گزارش تسنیم، شیدا فلاحی کاپیتان تیم اشتادسازه در پایان دیدار فینال لیگ برتر هندبال بانوان خداحافظی کرد و گفت که فعالیت خود را در عرصه مربیگری ادامه می‌دهد.

ورزش بانوان (/)

ورزش بانوان (/)

انتهای پیام/