شافعیان: امیدوارم بتوانیم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم‌

شافعیان: امیدوارم بتوانیم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم‌

به گزارش خبرنگار ورزشی تسنیم، نشمین شافعیان، سرمربی تیم هندبال اشتادسازه پس از برتری تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: بازی سنگینی داشتیم و چون برابر شهیدشاملی کازرون نتیجه را واگذار کرده بودیم، بچه‌ها چند روز اول بهم ریخته بودند ولی ریکاوری کردیم  و برای این هفته روی بازی با سپاهان تمرکز کردیم و این تیم را آنالیز کردیم و بچه‌ها به خوبی تکنیک‌ها را اجرا کردند.

وی در ادامه افزود: به تیم  سپاهان خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، امیدوارم در فینال هم یک بازی خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم هندبال اشتادسازه در خصوص دیدار بعدی تیمش برابر شهید شاملی گفت: تمرینات و آنالیز‌ها را برای بازی بعدی انجام دادیم قطعا بازی سختی داریم با توجه به اینکه یک بازی را به شهید شاملی کازرون واگذار کردیم و یک بازی را پیروز شدیم، هر دو تیم شرایط پایاپایی داریم. شاملی تیم خوبی است و امیدوارم بتوانیم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم‌.

وی در خصوص شرایط لیگ برتر هندبال تاکید کرد: امسال لیگ متفاوتی بود و بعد از چند سال که همیشه بازی‌ها به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شد به صورت نیمه متمرکز برگزار شد که شرایط خاص خودش را داشت. لیگ سخت گذشت اما شرایط خوب بود و تیم‌هایی که حضور داشتند سطح لیگ را نسبت به سال گذشته بالاتر برده بودند.

 

ورزش بانوان (/)

انتهای پیام/