شاهرخ خان با اکشن «جوان» می‌آید/ ایفای نقش چند شخصیت

شاهرخ خان با اکشن «جوان» می‌آید/ ایفای نقش چند شخصیت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، شاهرخ خان، فوق ستاره بالیوود، تیزری مملو از پلان‌های پراکشن از فیلم آینده‌اش «جوان» («سرباز») منتشر کرد.
در این فیلم خان درنقش‌های چندگانه بازی ‌کرده و او را در چندین آواتار – به عنوان یک سرباز، یک انتقام‌جو با صورتی باندپیچی شده و همچنین در نقش یک شخصیت با سری بی‌مو نشان می‌دهد. در این تیزر ستاره‌های سینمای تامیل زبان شامل نایانتارا، ویجِی ستوپاتی و دیپیکا پادوکن هم حضور دارند.

«جوان» را آتلی کارگردانی ‌کرده که با سه فیلم پرفروش پشت سر هم به زبان تامیل شامل «تری» (۲۰۱۶)، «مرسال» (۲۰۱۷) و «بیگیل» (۲۰۱۹) شناخته می‌شود که در همه آنها ویجی نقش‌آفرینی کرده است.
«پاتان» شاهرخ خان با بازی پادوکن و جان آبراهام ژانویه اکران و به سرعت به فیلمی پرفروش در دنیا بدل شد و با فروش جهانی ۱۳۰ میلیون دلاری، بزرگترین موفقیت هندی سال، پنجمین فیلم هندی پرفروش تمام دوران و دومین فیلم هندی زبان پس از «دانگل» (۲۰۱۶) با بازی عامر خان شد که ۳۱۱ میلیون دلار فروش کرده بود و در صدر فهرست پرفروش‌های تاریخ هند قرار دارد. این فیلم که بخشی از جهان جاسوسی آدیتیا چوپرا، تهیه کننده آن است، قرار است در بنگلادش هم اکران شود.
فیلم بعدی شاهرخ خان پس از «جوان»، «دانکی» به کارگردانی راجکومار هیرانی، کارگردان «۳ احمق» است که محصول مشترک استودیو جیو به مدیریت موکش آمبانی، «رد چیلیز انترتینمنت» خان و «هیرانی فیلمز» است. این فیلم قرار است کریسمس اکران شود.
«جوان» ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) به زبان‌های هندی، تلوگو و تامیل اکران می‌شود.