شرایط تراکتور بهتر می‌شود/ گل اول فولاد خیلی زیبا بود

شرایط تراکتور بهتر می‌شود/ گل اول فولاد خیلی زیبا بود

به گزارش خبرگزاری مهر، ارطغرول ساغلام پس از شکست دو بر یک تراکتور مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: به خاطر شرایطی که در لیگ داریم باید بازی امروز را می‌بردیم. در اوایل مسابقه به دلیل وزش باد شدید نگرانی ما بیشتر شد. زیرا تیم ما که باید در زمین خودش بازی می‌کرد، صاحب توپ می‌شد و به بازی جهت می‌داد. اگر بازی را به دو نیمه تقسیم کنیم فولاد در نیمه اول به دلیل وزش باد بهتر بود؛ اما در نیمه دوم تیم ما به دلیل تعویض‌هایی که انجام دادیم و سازمان یافته‌تر شدیم، بهتر شدیم.

وی افزود: امروز مقابل ما تیمی قرار داشت که زمان طولانی است که بازیکنانش با هم هستند و هماهنگی دارند. سازماندهی تیمی شأن خوب بود زیرا آنها مدت‌ها با هم بازی کرده‌اند. وقتی بازی را کلی نگاه کنیم می‌بینیم موقعیت خاصی روی دروازه تراکتور ایجاد نشد و به جز دو گلی که خوردیم، تقریباً دروازه بان ما توپ خاصی را نگرفت. در چنین مسابقه‌ای دو گل خوردیم. گل اول فولاد خیلی زیبا بود.

سرمربی تیم تراکتور عنوان کرد: در صحنه گل دوم باید بیشتر مسئولیت‌پذیر بودیم. بعد از آن هم دروازه‌بان ما هیچ توپی را لمس نکرد. شاید بپرسید با این حساب تراکتور قطعاً لایق برد بود اما لایق برد هم نبودیم اما نباید این بازی را می‌باختیم. در نیمه دوم بازی خوبی انجام داده و موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردیم؛ اما نتوانستیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم.

ساغلام تصریح کرد: سعی داریم این مسائل را تصحیح کنیم اما اینکه چه قدر می‌توانیم اشتباهات را پوشش بدهیم، به مرور مشخص می‌شود. مدافعان ما اشتباهات خیلی واضحی انجام دادند. یک تیم در شرایطی که می‌خواهد تدارک حمله ببیند و کار تهاجمی‌اش را شروع کند، نباید تا این اندازه توپ از دست بدهد. به ویژه در نیمه اول باید بیشتر از این حاکم و مسلط بر بازی می‌شدیم. باید در نیمه اول بیشتر موقعیت ایجاد می‌کردیم که این کار را نکردیم. در نیمه دوم بیشتر موقعیت داشتیم. در نیمه اول فقط یک موقعیت داشتیم که سعید واسعی می‌توانست گلزنی کند.

وی ادامه داد: شما از من بهتر می‌دانید که مشکلاتی داریم و باید برای آنها راه حل پیدا کنیم. کاری که باید انجام بدهیم این است که از دیدار مقابل آلومینیوم اراک با نتیجه خوبی بیرون بیاییم و در مدت تعطیلات پس از این مسابقه هم استفاده کنیم. بازیکنان و برادران فوتبالیست ما باید بیشتر مسئولیت‌پذیر باشند و موضوع را عمیق درک کنند. امیدوارم در بازی پنجشنبه نتیجه خوبی کسب کنیم و تعطیلات پیش رو هم برای رفع برخی مشکلات تعیین کننده است.

سرمربی تراکتور عنوان کرد: هواداران نگران نباشند زیرا تراکتور بهتر از این خواهد شد. به تیم فولاد هم بابت برد تبریک می‌گویم.

منبع : مهر