شلیک مستانه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه!

شلیک مستانه به سر دوست قدیمی در مهمانی شبانه!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ عقربه‌ها ساعت یک بامداد جمعه چهارم شهریورماه را نشان می‌داد که صدای وحشت‌آفرین گلوله‌ای در یک خانه‌، آرامش شبانه محله “ابوسعید” را درهم شکست.

دقایقی بعد، وقوع این تیراندازی مرگبار از سوی چند جوان که ساکن خانه مورد نظر بودند، به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 112 ابوسعید، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به همراه محمد زارع؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض حضور در خانه با جسد مرد حدودا 22 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه از سر هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته بود؛ همچنین کلت‌کمری که در این جنایت هولناک استفاده شده بود در نزدیکی جسد مقتول توسط تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی کشف شد.

بررسی‌های ابتدایی بازپرس پرونده از صحنه وقوع جرم مشخص کرد، 5 مرد جوان که با هم دوست بودند، پس از حضور در این خانه مشروبات الکلی مصرف کرده و مست بودند که در ابتدا قاتل به قصد شوخی یک کلت کمری را به دوستان خود نشان داده و در این میان یک گلوله به سر مقتول شلیک کرده است.

روند تحقیقات نشان داد، مرد جوان که زمان ارتکاب به قتل مست بوده، پس از این شلیک مرگبار به سر مقتول، بلافاصله از صحنه جنایت گریخته است و 3 مرد جوان دیگر که در دورهمی شبانه حضور داشتند حادثه را به پلیس مخابره کردند.

به گزارش تسنیم، با دستور محمد زارع؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرائم‌جنایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری مرد جنایتکار وارد عمل شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم