شمار فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۲۲۰ نفر رسید

شمار فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۲۲۰ نفر رسید

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-26

به گزارش تازه ترین ها، مجید شیرانی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیست و ششمین روز شهریورماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۷ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۱ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
وی تاکید کرد: هم اکنون ۱۴۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۱۴ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۲۲۰ نفر می‌باشد.
وی عنوان کرد: هم اکنون ۳۳ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.