شمار فوتی های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۲۰۹ نفر رسید

شمار فوتی های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۲۰۹ نفر رسید

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-24

به گزارش تازه ترین ها، مجید شیرانی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیست و چهارمین روز شهریورماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۰ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۴۵ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۵ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
وی تاکید کرد: هم اکنون ۱۶۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۳۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.
وی گفت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۲۰۹ نفر می‌باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: هم اکنون ۳۵ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.