شناسایی ۱۳ بیمارجدید مبتلا به کرونا درچهارمحال وبختیاری/فوت ۶ نفر

شناسایی ۱۳ بیمارجدید مبتلا به کرونا درچهارمحال وبختیاری/فوت ۶ نفر

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-25

به گزارش تازه ترین ها، مجید شیرانی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیست و پنجمین روز شهریورماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۹ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته‌اند که از این تعداد ۴۸ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۳ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: هم اکنون ۱۵۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۲۵ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.
وی گفت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته شش مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۲۱۵ نفر است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: هم اکنون ۳۳ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.