شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران اهانت به پیامبر اکرم را محکوم کرد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران اهانت به پیامبر اکرم را محکوم کرد

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-20

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی تازه ترین ها، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران طی بیانیه‌ای اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد.

 متن این بیانیه به شرح زیر است:

اهانت به صاحب رسالت و مبّشر انسانیت و معلم همیشه آموزنده ی اخلاق ، مهربانی و دشمن ظلم و آموزگار ظلم ستیزی که در طول عمر پر برکتشان اعاده ی حق از ظالمان و مستکبران زمان و منافقان نموده و برای تعلیم معنویت و انسانیت در سراسر جهان مبعوث گردیده بود اما امروز باز تولید همان ظالمان تاریک فکر و مستکبران سلطه طلب در چهره آزادی خواهان ضد آزادی بروز یافت و این نهایت سفاهت ، حماقت و عداوت این جماعت را با دنیای اسلام که جهان کمال خواهی و سعادت بشریت است میرساند.
کسانی که حاضرند برای بازگرداندن استعمار به بیروت سفر نموده و دستکش مخملی بر روی سر حادثه دیدگان لبنان بکشند اما وقتی خبر تبعیض ، نژاد پرستی و قتل ناجوانمردانه مردم مظلوم کشمیر و یمن و… می شود در خواب غفلت سنگینی فرورفته اند.
دین و رسالت پیامبر اکرم (ص) جز برای آزادگی و حق نبوده و نیست و نخواهد بود هدف از چنین دشمنی هایی چیزی جز مبارزه با انسانیت نیست و شاهد امثال آن به اسارت و بردگی گرفتن انسانهای مظلوم جهان است.
و اقدام موهن و مشمئزکننده نشریه سیاهی نگاشت شارلی ابدو که به ظاهر خواهان آزادی بیان بوده و  حاضر است به اعتقادات و تفکرات 4/1 دنیا توهین کند و آنها را  به سخره گیرد که این نشان از همین تفکر کج اندیشانی چون مکرون و اربابان مکرون است.
غربِ در قعر سیاهی ، با ابزار نشریه ی ضد آزادی و بشریت به دنبال لجن پراکنی از سوی اربابان روتوش کشیده گرگ صفت خود است اما امروز ثمره رنج ها و زحمات که رسول الله متحمل شدند به حمایت و مقبولیت مردم دنیا به دلیل هدف والای حضرت یعنی رسیدن به  کمال روحانی و قرب انسانی تبدیل شده است و خون ریخته شده قاسم سلیمانی ها در راه حق و اسلام نشان از حقانیت و نوید این راه الهی را می دهد که پیروزی ازآن مجاهدین خدا و محبین محمد (ص) ، قرآن محمد (ص) و عترت محمد (ص) خواهد بود و دیری نخواهد پایید که تمدن نوین اسلامی در سراسر جهان راه و منش محمد(ص) را زینت و الگوی خود قرار خواهد داد.
اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران ضمن محکومیت این عمل ننگین و تاکید و حمایت همه جانبه از بیانیه ولی امر مسلمین اعلام میدارید:
با حمایت رئیس جمهور نامحترم فرانسه از این عمل بی شرمانه به زودی ملت آزادیخواه فرانسه و همه مردم آزادیخواه جهان پاسخ این اقدام منزجرکننده را به رهبران نظام ضد آزادی خواهند چشاند. 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران

انتهای پیام/