شکایت فرایبورگ از 12 نفره بازی کردن بایرن مونیخ رد شد

شکایت فرایبورگ از 12 نفره بازی کردن بایرن مونیخ رد شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت بوندس‌لیگا، اعتراض باشگاه فرایبورگ به 12 نفره بازی کردن بایرن مونیخ مقابل این تیم در هفته اخیر رقابت‌های بوندس‌لیگا به جایی نرسید.

در جریان دیدار روز شنبه دو تیم در خانه فرایبورگ در هفته بیست‌و‌هشتم بوندس‌لیگا که با پیروزی 4 بر یک باواریایی‌ها خاتمه یافت، تیم میهمان کمتر از یک دقیقه با حضور 12 بازیکنش در میدان بازی کرد. این اتفاق به دلیل بروز یک ناهماهنگی و سوء تفاهم میان مدیرفنی تیم باواریایی‌ و داور چهارم مسابقه در اعلام شماره بازیکن تعویضی این تیم برای خروج از میدان رخ داد.

پس از این بازی مسئولان تیم میزبان با اعتراض به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آلمان شانس خود را برای کسب سه امتیاز این بازی امتحان کردند، اما اعتراض آنها به جایی نرسید.

در حالی که در ابتدا اعلام شد اتفاق رخ داده ناشی از اشتباه مسئولان باشگاه بایرن مونیخ بوده است، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آلمان به این نتیجه رسیده است که بایرن را نمی‌توان مقصر داست چرا که اشتباه رخ داده از سوی تیم داوری بوده است.

به این ترتیب سه امتیاز این بازی در حساب تیم تحت هدایت یولیان ناگلسمان ماند و آنها با حاشیه امنیتی 9 امتیازی یک قدم دیگر به کسب دهمین قهرمانی متوالی‌شان در بوندس‌لیگا نزدیک شدند.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم