شکست تیم والیبال پیکان کار بزرگی بود/ لیگ قابل پیش‌بینی نیست

شکست تیم والیبال پیکان کار بزرگی بود/ لیگ قابل پیش‌بینی نیست

ناصر شهنازی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی تیم والیبال سایپا مقابل تیم پیکان گفت: بازی بسیار خوب، با کیفیت و سنگینی بود. تیم پیکان بازیکنان باتجربه، ملی‌پوش و کادر فنی خوبی در اختیار دارد و هم‌اکنون نیز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی ایستاده‌ است. در طی یک نیم‌فصل تیم را مورد آزمون‌وخطای زیادی قراردادیم و نتوانستیم نتایج دلخواه خود و باشگاه را کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: شخصا تحت فشار زیادی قرار گرفتم چراکه باوجود ارائه بازی‌های خوب، نتیجه مدنظر را کسب نکردیم. پس از نیم فصل جلسات آسیب‌شناسی با حضور مدیرعامل برگزار شد که همه در نتایج تیم مسئول هستیم و باید شرایط را مدیریت کنیم تا در دور برگشت، والیبال بهتری بازی کنیم که همراه با نتیجه‌ دلخواه باشد.

وی تاکید کرد: با آغاز دور برگشت با روحیه‌ای که مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره به تیم داد شرایط متفاوت شد. بازی خوبی مقابل تیم پیکان را شاهد بودیم که با پیروزی همراه شد. پیش‌از این نیز بازی‌های باکیفیتی انجام می‌دادیم اما منجر به پیروزی نمی‌شد. شکست پیکان کار بزرگی بود. زمانی‌که همدلی و همراهی وجود داشته باشد قطعا نتایج خوبی بدست خواهد آمد.

شهنازی درباره حضور تیمش در مرحله پلی‌آف لیگ گفت: حضور در پلی‌آف کار بسیار سختی است، خیلی از تیم‌ها در نیم‌فصل تقویت شده‌اند اما تیم سایپا نه‌تنها تقویت نشد بلکه پاسور شماره یک خود را نیز از دست داد. کار سختی در پیش داریم اما غیرممکن نیست. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا به نتیجه دلخواه برسیم. بازیکنان این پتانسیل را دارند و می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. امیدوارم روند روبه‌رشدمان ادامه‌دار باشد و بتوانیم جبران مافات کنیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در خصوص نتایج عجیب هفته چهاردهم مسابقات یادآور شد: لیگ امسال قابل‌پیش‌بینی نیست. وقتی به جدول نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم تیم چهارم جدول با تیم سیزدهم جدول تنها یک یا دو برد اختلاف دارد. امید زیادی به ادامه مسیر داریم و امیدواریم به رده‌های بالا صعود کنیم.

شهنازی در پایان گفت: امیدوارم همه دست‌به‌دست هم دهیم تا به نتایج دلخواه برسیم. در نتایج یک تیم فقط کادر فنی و بازیکنان دخیل نیستند بلکه همه ارکان تیم در آن شریک می‌باشند، بازیکنانمان لیاقت کسب بهترین جایگاه های لیگ را دارند.

منبع : مهر