شیخ، ارسلان و قایدی؛ مجیدی همه مهاجمانش را می‌خواهد

شیخ، ارسلان و قایدی؛ مجیدی همه مهاجمانش را می‌خواهد

به گزارش مهر، یکی از اصلی ترین نقاط قوت ماه‌های اخیر تیم استقلال، خط حمله پر قدرت این تیم است که کمتر تیمی در ایران و آسیا توان مهار آنها را دارد و به لطف همین خط حمله خطرناک بود که آبی پوشان در آسیا هم خودی نشان دادند و توانستند به عنوان صدرنشین گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا راهی مرحله بعدی رقابت‌ها شوند.

استقلال در حالی برای مرحله بعدی رقابت‌ها به قرعه دشوار الهلال عربستان برخورد کرده و برای عبور از سد این حریف پر قدرت و ثروتمند نیاز به همه داشته‌هایش دارد و ممکن است در صورت تعلل، مهاجمان توانمندش را از دست بدهد.

شیخ دیاباته و ارسلان مطهری در پایان فصل قراردادشان به اتمام می‌رسد و مهدی قایدی نیز با پیشنهادات خوب و اغوا کننده‌ای از باشگاه‌های خارجی مواجه شده که این پیشنهادات می‌تواند زمینه ساز جدایی وی شود.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با تاکید بر حفظ قوای تهاجمی تیمش از مدیران این باشگاه خواسته تا نسبت به تمدید قرارداد با دیاباته و مطهری اقدام کرده و برای حفظ مهدی قایدی نیز همه تلاش خود را به خرج دهند.

مجیدی که راه سختی برای صعود از گروه مرگ در آسیا را طی کرده، دوست ندارد در آستانه دیدار با الهلال اصلی ترین عوامل موفقیت تیمش را از دست بدهد. همچنین وی می‌خواهد با حفظ خط حمله قدرتمند تیمش، در فصل آینده رقابتهای لیگ برتر هم حضوری بسیار پر قدرت داشته باشد.