ضرورت همکاری سایر دستگاه‌ها در کنترل کرونا/ اعتبارات مورد نیاز بهداشت و درمان را تامین کنید

ضرورت همکاری سایر دستگاه‌ها در کنترل کرونا/ اعتبارات مورد نیاز بهداشت و درمان را تامین کنید

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-08-28

سید جواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت فارس: گفت: در کشورما سیستم کارآمد بهداشت و درمان زحمات و تلاش های بسیاری را در جهت کنترل بیماری کرونا انجام داده است، ضمن اینکه نظام پویای سلامت و کادر درمان از تمام توان خود برای خدمات دهی به بیماران کرونایی استفاده‌ می کند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز سیستم بهداشت و درمان باید تامین شود افزود: وزارت بهداشت و درمان تاکنون فعالیت های قابل قبولی را در قطع زنجیره انتقال کرونا انجام داده است، اما نمی توان بدون توجه به اختصاص اعتبارات انتظار اقدامات بیشتری را داشت.

وی با اشاره به اینکه به کادردرمان باید در چنین شرایط سختی بیشتر توجه کرد تصریح کرد: پرداختن به بیماران کرونایی و ارایه خدمات مناسب توسط پزشکان و پرستان نشان از رشادت ها و فداکاری های آنها دارد؛ لذا حداقل باید با اختصاص منابع از اقدامات آنها قدردانی کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس اظهار داشت: وزارت بهداشت و درمان در مقابله با کرونا تنها نیست، تمام وزارتخانه ها و دستگاه های کشور همراه حوزه سلامت بوده و در این شرایط است که می توان امید به رهایی از این بیماری را داشت.

ساداتی نژاد با ابراز قدردانی از وزارت بهداشت در تامین نیازهای مقابله با کرونا گفت: مجلس از تمام ظرفیت خود در کمک به وزارت بهداشت با هدف کاهش آمار  مبتلایان به کرونا استفاده می کند، اما انتظار می رود که مجلس در تصمیم گیری ها نقش بیشتری ایفا کند.

انتهای پیام/