طراحی 17 کلید و ابراز برای سرقت منازل توسط سارق حرفه‌ای!

طراحی 17 کلید و ابراز برای سرقت منازل توسط سارق حرفه‌ای!

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ پیمان گودرزی با اعلام خبر بازداشت سارق حرفه‌ای منازل، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در محله نازی‌آباد، پیگیری این موضوع در  دستور کار کلانتری 130 نازی‌آباد قرار گرفت.

رئیس کلانتری 130 نازی‌آباد عنوان کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سرقتها مشابه بوده و توسط یک سارق یا باند ثابتی از سارقان انجام شده است.

وی بیان کرد: در تحقیقات میدانی و محلی، به دست آمد سرقتها را راننده یک دستگاه خودروی سواری ساینا سرقتی مرتکب شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در شاخه دیگری از بررسی‌های پلیسی، تصویری از متهم بدست آمد و با تطبیق چهره وی با متهمان سابقه‌دار، مشخص شد متهم سابقه‌دار بوده و پیش‌تر تحت تعقیب کیفری قرار گرفته است، افزود: مخفیگاه متهم در محله نازی‌آباد شناسایی و مراقبتهای ویژه پلیسی از مخفیگاه وی آغاز شد.

گودرزی ادامه داد: متهم در مخفیگاهش پس از هماهنگی های قضائی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر خودرویی که با آن سرقتها را انجام می‌داد، توقیف شد.

رئیس کلانتری 130 نازی‌آباد تصریح کرد: در بازدید از خودروی توقیفی، 17 عدد انواع کلید و ابزار طراحی شده برای تخریب در منازل کشف و متهم پس از انتقال به کلانتری به پنج فقره سرقت منزل در مجموع به ارزش چهار میلیارد و 500 میلیون ریال معترف شد.

به گفته وی، تحقیقات پلیسی برای کشف اموال سرقتی ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم