عباسعلی مهر به آلمان می رود/ کمیته المپیک هزینه ها راپرداخت کرد

عباسعلی مهر به آلمان می رود/ کمیته المپیک هزینه ها راپرداخت کرد

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-20

به گزارش تازه ترین ها و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سید حسن طباطبایی ضمن اعلام خبر اعزام نخستین بانوی المپیکی کاراته به آلمان اظهار داشت: طبق هماهنگی صورت گرفته از سوی کمیته ملی المپیک، جهت خارج کردن پلاتین پای خود، تازه ترین هاماه عازم کشور المان خواهد شد تا در کلینیک هانوفر تحت عمل جراحی قرار گیرد.
وی افزود: پیش از این قرار بود عمل خارج کردن پلاتین از زانو عباسعلی بعد از المپیک انجام شود ولی با توجه به تأخیر در برگزاری مسابقات مذکور و داشتن زمان مناسب، تصمیم گرفته شد که این ورزشکار تازه ترین هاماه راهی المان شود.
طباطبایی ادامه داد: در همین خصوص صحبت‌هایی با دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک انجام دادیم و مسؤولان کمیته ملی المپیک محبت داشتند و به مانند عمل جراحی نخست روی زانوی عباسعلی، تمام هزینه‌های این عمل را نیز متقبل شدند.
رئیس فدراسیون کاراته خاطرنشان کرد: دکتر سلطانی فر، دکتر صالحی امیری، دکتر علی نژاد، سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک و تمام مسؤولان ورزش در تمام این مدت نهایت حمایت را از کاراته داشته‌اند و وظیفه خود میدانیم از تمام این عزیزان تشکر کنیم. همچنین جا دارد که از دکتر امینی نیز تشکر ویژه ای داشته باشیم که همواره یار و یاور ورزش بوده تا جایی که در عمل جراحی زانوی عباسعلی به واسطه عشق و علاقه اش به کشورمان، حاضر به دریافت دستمزد جراحی نشد.
طباطبایی در پایان تصریح کرد: عباسعلی به محض خارج کردن پلاتین پای خود مجدداً تمریناتش را از سر می‌گیرد تا اماده حضوری موفق در المپیک توکیو شود.