عضو شورای شهر: وزیر بهداشت از کارکنان بهشت‌زهرا (س) عذرخواهی کند

عضو شورای شهر: وزیر بهداشت از کارکنان بهشت‌زهرا (س) عذرخواهی کند

به گزارش خبرنگار شهری فارس: امینی نایب رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره سخنان وزیر بهداشت در مورد تغسیل اموات گفت:‌ به نمایندگی از اعضای شورای شهر و پرسنل خدوم بهشت‌زهرا (س) گلایه و ابراز ناخرسندی خود را از سخنان نسنجیده وزیر بهداشت که موجب گلایه همکاران‌مان در سازمان بهشت‌زهرا شد بیان می‌کنم.

وی افزود: کارکنان بهشت‌زهرا (س) طی یکسال گذشته تا کنون بدون هیچ چشمداشتی با کمترین امکانات  و علیرغم همه مشکلات نگذاشتند کفن و دفن اموات با مشکل مواجه شود.

نایب رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد:‌این در حالی است که در سایر کشورها ی اسلام و غیراسلامی با کندن گورهای دسته‌جمعی و بدون رعایت آداب دینی فوت‌شدگان ناشی از کرونا را مدفون کرده‌اند.

امینی گفت: انتظار به حق کارکنان بهشت‌زهرا (س) در اولویت قرار دادن آنها جهت دریافت واکسن کرونا بود و سخنان روز گذشته وزیر بهداشت مبنی بر اینکه به جای وزیر بهداشت به من بگویید وزیر مرده‌شورخانه، همچون آب سردی بر پیکر این افراد بود.

نایب رئیس شورای شهر تهران تأکید کرد: وزیر بهداشت باید ضمن عذرخواهی از کارکنان بهشت‌زهرا (س) اقدامات لازم را جهت دلجویی آنها انجام دهد.

وی در ادامه به بزگرداشت روز مهندس و سالروز استقلال کانون وکلا اشاره کرد و گفت: وکلای دادگستری در سراسر کشور سالیانه تعداد قابل توجهی وکالت و مشاوره رایگان به شهروندان کم برخوردار اقتصادی ارائه می‌دهند و متأسفانه افکار عمومی چندان از این خدمات اطلاعی ندارند.

وی همچنین در انتقاد به سخنان نسنجید ه اخیر رئیس شورای عالی استان‌‌ها گفت:‌بی‌حرمتی و بی‌احترامی به منتخبان شهروندان بی‌حرمتی به رأی میلیون‌ها ایرانی است و امیدوارم با این صحبت‌ها باعث نشویم نارضایتی شهروندان را ایجاد کنیم.

انتهای پیام/