عنوان چهارمی سایپا در مسابقات والیبال زنان باشگاه‌های آسیا

عنوان چهارمی سایپا در مسابقات والیبال زنان باشگاه‌های آسیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، روز پایانی بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا امروز (پنج‌شنبه) با سه دیدار در شهر ناخون‌راتچاسیما تایلند پیگیری می‌شود.

تیم والیبال بانوان سایپا نماینده ایران در این مسابقات از ساعت 12 به وقت تهران و در دیدار رده‌بندی به مصاف سوپریم چانبری (تایلند) رفت و 3 بر صفر مغلوب این تیم شد.

شاگردان مریم السادات هاشمی در سه ست این مسابقه با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 18 و 25 بر 19 و مغلوب نماینده کشور میزبان شدند تا به عنوان چهارمی رقابت‌ها اکتفا کنند.

شبنم علیخانی (کاپیتان)، مهسا صابری، پوران زارع، مونا آشفته، مهسا کدخدا، و سودابه باقرپور بازیکنان شروع کننده تیم سایپا در مناطق یک تا 6 این مسابقه بودند و زهرا بخشی (لیبرو) نیز آن‌ها همراهی کرد.

تیم سایپا در نخستین بازی مرحله گروهی این رقابت‌ها نیز یک بار به مصاف سوپریم چونبری (تایلند) رفته و 3 بر یک نتیجه را واگذار کرده بود.

قهرمان لیگ برتر والیبال بانوان سال 99 ایران (سایپا) در مجموع 6 مسابقه در این رقابت‌ها برگزار کرد و با 2 برد و 4 شکست، در رتبه چهارم باشگاه‌های زنان آسیا در سال 2021 قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم