فردا؛ نشست هیئت رئیسه خبرگان برگزار می‌شود/ حضور رئیسی در جلسه

فردا؛ نشست هیئت رئیسه خبرگان برگزار می‌شود/ حضور رئیسی در جلسه

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از صدا و سیما، آیت‌الله سید احمد خاتمی از برگزاری هشتمین جلسه مشترک هیئت رئیسه و کمیسیون‌های دوره پنجم خبرگان رهبری، که قرار است صبح فردا (پنجشنبه ۱۱ شهریور ماه) در تهران برگزار می‌شود، خبرداد.

وی با استناد به تبصره ۲ ماده ۱۵ آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: طبق این قانون، هیئت رئیسه موظف است در فاصله دو اجلاس عادی یک جلسه مشترک برگزار کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در این جلسه پنج نفر از اعضا به تشخیص هیئت رئیسه، روسای کمیسیون‌ها و یک نفر به انتخاب هر کمیسیون جهت بررسی اهم مسائل خبرگان شرکت می‌کنند.

خاتمی افزود: همچنین در این جلسه علاوه بر مسائل خبرگان و گزارش کمیسیون ها، نحوه تعامل خبرگان با دولت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: با توجه به اینکه رئیس جمهور عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری است، در این جلسه شرکت می‌کند و اعضای مجلس خبرگان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح خواهند کرد.

آیت الله خاتمی بیان کرد: از آنجا که اعضای مجلس خبرگان رهبری در متن مردم هستند و مسائل مردم به آن‌ها منتقل می‌شود، امید می‌رود این جلسه نافع باشد.