فرناندز: عربستان بازی خوبی ارائه داد/ درباره داوری حرف نمی زنم

فرناندز: عربستان بازی خوبی ارائه داد/ درباره داوری حرف نمی زنم

به گزارش خبرنگار مهر، بیستمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا و انتخابی دیدارهای جهانی امروز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه در حالی به اتمام رسید که تیم ایران در دیدار رده بندی برابر عربستان میزبان قرار گرفت و با نتیجه ۲۶ بر ۲۳ مغلوب شد تا به عنوان چهارمی بسنده کند. هندبالیست های کشورمان با این باخت هر چند در رده چهارم قرار گرفتند اما سهمیه حضور در دیدارهای جهانی سال ۲۰۲۳ را بدست آوردند.

مانوئل فرناندز در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های ملی ایران و عربستان در صحبت‌های کوتاهی گفت: به تیم مقابل تبریک می‌گویم. حریف هم در فاز دفاع و هم در فاز حمله خوب بود و در نهایت به پیروزی رسید.

وی در پاسخ به سوالی در مورد داوری این دیدار نیز افزود: من مربی فوتبال نیستم‌. در مورد داوری نمی‌خواهم صحبت کنم‌. گاهی ممکن است در داوری اشتباهاتی رخ دهد.

بیستمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا و انتخابی دیدارهای جهانی سوئد – لهستان از ۲۸ دی الی ۱۱ بهمن ماه در دمام عربستان برگزار شد. ۵ تیم قطر، بحرین، ایران، عربستان و کره جنوبی سهمیه حضور در این دیدارها را کسب کردند. این دومین بار است که ایران شانس حضور در مسابقات جهانی را کسب کرده است.

منبع : مهر