فریب دختران جوان در خودروی مدل بالا

فریب دختران جوان در خودروی مدل بالا

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ امیرهوشنگ امیری با اعلام خبر بازداشت دو سارقی که دختران را اغفال می‌کردند، در تشریح این خبر اظهار کرد: براساس اخبار به دست آمده مبنی بر سرقت از شهروندان مخصوصاً دختران جوان توسط دو سرنشین یک خودروی مدل بالا و با استفاده از یک قبضه سلاح کلت ساچمه‌ای، موضوع در دستور کار عملیات کلانتری 130 نازی‌آباد قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران افزود: عوامل عملیات کلانتری ۱۳۰ نازی‌آباد حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی و با توجه به اطلاعات کسب شده از سارقان در یکی از خیابان‌ها، خودروی مدل بالایی را که با دو نفر سرنشین در کنار خیابان در حال صحبت با دو خانم بود، مشاهده کردند و خودرو را زیر نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: در ادامه توسط مأموران مشاهده شد هر دو خانم سوار بر خودرو شده و حرکت کردند که بلافاصله مأموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و مسیر خودرو را مسدود و متهمان را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی اولیه از متهمان یک قبضه کلت کمری ساچمه‌ای کشف و به همراه متهمان به کلانتری منتقل شد.

امیری متذکر شد: متهمان در تحقیقات فنی پلیسی به جرائم خود اعتراف کردند که با فریب دختران جوان با پوشش خودروی مدل بالا آنها را سوار و در مسیر با تهدید سلاح اقدام به اخاذی و سرقت اشیاء قیمتی آنها می‌کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه تاکنون پنج شاکی در این رابطه شناسایی شده و به کلانتری مراجعه کردند، گفت: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم