فلیک: حیف شد که نتوانستیم قهرمانی‌مان را مسجل کنیم

فلیک: حیف شد که نتوانستیم قهرمانی‌مان را مسجل کنیم

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته (شنبه) در حالی که می‌توانست با کسب پیروزی در خانه ماینتس در فاصله سه هفته به پایان فصل جاری بوندس‌لیگا نهمین قهرمانی‌اش را جشن بگیرد، با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد. بایرن که تا آخرین دقایق بازی دو گل از حریف خود عقب بود، به وسیله روبرت لواندوفسکی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد اما در نهایت برای چهارمین بار در این فصل تن به شکست داد و از کسب پیروزی باز ماند.

هانسی فلیک سرمربی باواریایی‌ها پس از این بازی به خبرنگاران گفت: حیف شد که نتوانستیم قهرمانی‌‌مان را امروز مسجل کنیم. ماینتس واقعاً‌ بازی خوبی ارائه کرد. عملکرد دفاعی این تیم و همینطور حرکات هجومی‌اش بسیار خوب بود و تا جایی که می‌توانست بازی را بسته نگه داشت. ما برای پیدا کردن موقعیت گلزنی به زحمت افتادیم. دفاع ماینتس از دروازه‌اش استثنایی بود.

فلیک افزود: در نیمه اول آنطور که می‌خواستیم و برنامه‌اش را داشتیم، بازی نکردیم. در نیمه دوم بهتر شدیم اما باز هم راهی به دروازه حریف پیدا نمی‌کردیم. الان بازی این بازی را فراموش کنیم. بازیکنان ما در این فصل بازی‌های فراوانی انجام داده‌اند و رمق زیادی در پاهای‌شان نمانده است. امروز به نظر می‌رسید که ما نمی‌دانیم در زمین بازی به دنبال چه هستیم و قرار است چه کار کنیم. بازی‌‌مان سرعت همیشگی را نداشت. آن انسجامی که معمولاً در عملکردمان داریم را هم نداشتیم. به هر حال هنوز سه بازی دیگر مانده است و ما هم فقط یک پیروزی نیاز داریم و انتظارم این است که آن یکی را هم کسب کنیم.

بایرن مونیخ با وجود قبول شکست برابر ماینتس هنوز این فرصت را دارد که قهرمانی‌اش را جشن بگیرد. این اتفاق در صورتی رخ می‌دهد که لایپزیگ در بازی خانگی امروزش برابر اشتوتگارت شکست بخورد تا اختلاف امتیازی تیم‌های اول و دوم جدول در فاصله سه هفته به پایان لیگ دو رقمی باقی بماند.

انتهای پیام/