فلیک: کلوزه می‌تواند به ما برای گرفتن نتیجه مقابل لاتزیو کمک کند

فلیک: کلوزه می‌تواند به ما برای گرفتن نتیجه مقابل لاتزیو کمک کند

به گزارش تسنیم، هانسی فلیک سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل لاتزیو در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت که دستیارش میروسلا کلوزه می‌تواند اطلاعات بسیار خوبی درباره حریف در اختیار او و بازیکنانش قرار دهد.

کلوزه که در فاصله سال‌های 2011 تا 2016 برای لاتزیو بازی کرد، اکنون در بایرن مونیخ به‌عنوان دستیار هانسی فلیک فعالیت دارد و این تیم را امشب (سه‌شنبه) در مصاف خارج از خانه برابر لاتزیو در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا همراهی می‌کند.

فلیک گفت: ما هنوز بازی‌های لاتزیو برابر دورتموند (در مرحله گروهی) را به یاد داریم. لاتزیو در آن دو بازی بسیار خوب کار کرد. میروسلاو همیشه می‌تواند به ما کمک کند، نه فقط مقابل لاتزیو بلکه به این دلیل که او همیشه ایده‌های خوبی دارد. او در کنار تعدادی از بازیکنان لاتزیو بازی کرده است و سیمونه اینزاگی را هم خوب می‌شناسد.

 

فلیک افزود: در لیگ قهرمانان اروپا ما باید در اوج باشیم و بهترین بازی‌‌مان را ارائه کنیم. بازی‌های لیگ قهرمانان بازی‌‌های خاصی هستند و من انتظار دارم که تیم‌مان برای این بازی‌ها انگیزه‌ای مضاعف داشته باشد. برنامه ما برای بازی مقابل لاتزیو مشخص است. ما می‌خواهیم از ابتدای مسابقه آن برنامه را پیاده کنیم. من هم کاملاً اطمینان دارم که تیم این کار را انجام خواهد داد. نیکلاس زوله مصدوم شده و تمرین نکرده است. او اما با ما به رم سفر می‌کند. کیمیش هم می‌‌تواند به‌عنوان دفاع راست بازی کند. در این باره هنوز تصمیم نگرفته‌ایم. گورتزکا نیز کرونا را پشت سر گذاشته است، اما در استفاده از او باید احتیاط کنیم. قصد داشتیم که در بازی قبلی‌مان برابر فرانکفورت به او 30 دقیقه میدان بدهیم و مقابل لاتزیو از ابتدا در ترکیب باشد. باید دید که چقدر آماده است و می‌تواند بازی کند یا خیر.

تیم‌های فوتبال لاتزیو و بایرن مونیخ امشب از ساعت 23:30 (به وقت تهران) در ورزشگاه المپیکو مقابل هم قرار خواهند گرفت.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/