فونسکا: قدرت ذهنی لازم برای بازگشت به بازی را نداشتیم/ نیمه دوم اشتباهات زیادی مرتکب شدیم

فونسکا: قدرت ذهنی لازم برای بازگشت به بازی را نداشتیم/ نیمه دوم اشتباهات زیادی مرتکب شدیم

به گزارش تسنیم، پائولو فونسکا که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، برتری 2 بر یک خود مقابل منچستریونایتد را در نهایت با شکست 6-2 عوض کردند تا کارشان برای صعود به دیدار فینال این رقابت‌ها دشوار شود، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: این شکست سنگینی است. به نظرم ما نیمه اول خوبی داشتیم، اما نیمه دوم اوضاع اینطور پیش نرفت.

وی با اشاره به سه تعویض اجباری که در 37 دقیقه ابتدایی بازی به خاطر مصدومیت بازیکنانش داشت، افزود: ما سه بازیکن خود را از دست دادیم و دیگر تعویضی برای انجام دادن نداشتیم. آمادو دیوارا و کریس اسمالینگ مشکلاتی داشتند اما دیگر نمی‌توانستم تعویضی انجام دهم. نیمه دوم خیلی دشواری برای ما بود. توضیح اینکه چطور آن بازی را در نیمه اول انجام دادیم وسپس نیمه دوم حالت هجومی خود را از دست دادیم، سخت است. ما در نیمه دوم اشتباهات زیادی داشتیم و فضای زیادی در اختیار حریف گذاشتیم.

سرمربی پرتغالی رم تصریح کرد: وقتی منچستریونایتد گل سوم را به ثمر رساند، ما دیگر قدرت ذهنی لازم برای بازگشت به بازی را نداشتیم. به هر حال بازی مقابل تیمی همچون منچستریونایتد دشوار است. به نظرم رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا و انجام چنین بازی‌ای در نیمه اول مقابل منچستریونایتد، اتفاق مثبتی است. این ثابت می‌کند که ما قادر به رقابت هستیم، هرچند در نیمه دوم اشتباهات زیادی مرتکب شدیم.

فونسکا در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما مشکل تاکتیکی نداشتیم. ما بازیکنان مهمی را خیلی زود در جریان بازی (به دلیل مصدومیت) از دست دادیم و در نیمه دوم قدرت ذهنی لازم را نداشتیم. به نظرم مشکل ما این بود. حالا کار دشواری برای بازی برگشت در رم خواهیم داشت و نمی‌دانیم در آن بازی چه بازیکنانی را در اختیار خواهیم داشت.

انتهای پیام/