فونسکا: نیمه اول خوبی مقابل سامپدوریا داشتیم/ شکست مقابل منچستریونایتد روی ما اثر گذاشته است

فونسکا: نیمه اول خوبی مقابل سامپدوریا داشتیم/ شکست مقابل منچستریونایتد روی ما اثر گذاشته است

به گزارش تسنیم، پائولو فونسکا در پی شکست 2 – صفر شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش در خانه سامپدوریا در هفته سی‌وپنجم سری A ایتالیا که باعث شد تا دیگر شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای این تیم باقی نماند، گفت:  ما در دوره دشواری به سر می‌بریم، اما فکر می‌کنم ما پس از شکست مقابل منچستریونایتد، نیمه اول خوبی در این بازی داشتیم. بازیکنان ما سخت تلاش کردند، سپس آن نیمه خوب ما تمام شد و طبق عادت همیشگی دروازه‌مان باز شد.

وی افزود: ما انرژی لازم را پس از وقت استراحت بین دو نیمه برای واکنش نشان دادن به گل حریف نداشتیم، اما در 45 دقیقه اول بهتر بودیم. شکست مقابل منچستریونایتد روی ما اثر گذاشته و گذر از آن کار دشواری است. ما هم در سری A رقابت می‌کنیم هم در لیگ اروپا. من فکر نمی‌کنم که ما سری A را رها کردیم چون ما برای این بازی 10 بازیکن‌مان را نداشتیم. ما از ماه مارس مشکل مصدومیت بازیکنان را داریم و بازیکنانی مصدوم شده‌اند که سخت می‌توانیم جانشینی برای آنها در ترکیب بگذاریم.

سرمربی رم ادامه داد: در کنار اینها زمان‌هایی بوده که بازی‌ها در یک بازه زمانی کوتاه فشرده بوده، از این‌رو از دست دادن بازیکنان بزرگ به دلیل مصدومیت، تفاوت زیادی را رقم می‌زند. شما ببینید که ما در چندین بازی زانیولو و اسمالینگ را نداشتیم و اگر آنها بودند، می‌توانستیم بهتر از این کار کنیم.

رم که در حال حاضر با 55 امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی سری A ایتالیاست و بالای سر خود لاتزیوی 64 امتیازی را می‌بیند، حالا باید خود را برای بازی پنجشنبه شب با منچستریونایتد در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا آماده کنند. شاگردان فونسکا در بازی رفت با نتیجه 6-2 تن به شکست دادند.

انتهای پیام/