قدردانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تهران از بانک ملت

قدردانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تهران از بانک ملت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک ملت، عباس زارع در این لوح سپاس با اشاره به این نکته که کار نیکوی انفاق و کمک به عزیزان، موهبتی است که خداوند بزرگ، نصیب هر کسی نخواهد کرد، افزوده است: آنان که با روح بلند و مناعت طبع، با دل پرمحبت و دستان گشاده و بخشنده، همنوعان خود را چون خود دوست دارند و طعم خوش زندگی را برای دیگران نیز آرزو دارند، به یقین در پیشگاه حق تعالی، عزیز و گرامی اند و از بهترین پاداش برخوردار می‌شوند.

وی در ادامه این نامه خطاب به روابط عمومی بانک ملت، از عمل خداپسندانه این بانک در تکمیل و بازسازی مدرسه خیّری امام جواد (ع)، قدردانی و اظهار امیدواری کرده است که این بانک در سالی که به نام مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است بیش از پیش موفق باشد.

بر اساس این گزارش، مدرسه دخترانه سه کلاسه امام جواد (ع) در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع و با مشارکت بانک ملت در شهرک فردیس شهرستان قرچک ورامین تکمیل و بازسازی شده و به مرحله بهره برداری رسیده است.

این گزارش حاکی است، بانک ملت که یکی از بانک‌های فعال و پیشرو در زمینه مدرسه سازی است و بارها از سوی متولیان امر مورد تجلیل قرار گرفته، در راستای انجام مسوولیت‌های اجتماعی خود، تاکنون در ساخت، تکمیل و بازسازی بیش از ۸۰ مدرسه مشارکت داشته است.