لابی‌گری در شهرداری تهران/زمان ادغام دو معاونت شهرداری

لابی‌گری در شهرداری تهران/زمان ادغام دو معاونت شهرداری

به گزارش خبرنگار شهری فارس: ابراهیم امینی در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا دستور خاموش کردن میکروفون ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران را زمان حمایت از وزیر بهداشت دادید؟، گفت: این بحث‌ها و صحبت‌ها در شورای شهر طبیعی است و بنده از ایشان عذرخواهی کردم.

وی افزود: استدلال من به عنوان اداره‌کننده جلسه شورا این بوده که تذکر به معنای انتقاد و نه حمایت است؛ در دوران کرونا بهشت‌زهرا بهترین عملکرد را داشته و باید از آنها حمایت کنیم.

نایب رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: نیروهای شهرداری در بهشت‌زهرا در صف مبارزه با کرونا بودند و توقع ما از وزیر بهداشت بیان این تمثیل به غسالان نبود به طوری که این افراد احساس کنند جایگاه آنها در جامعه پایین است.

امینی درباره سرانجام ادغام دو معاونت منابع نیروی انسانی و برنامه‌ریزی گفت:‌این لایحه امروز تصویب شد و به هیأت تطبیق ارسال می‌شود که در صورت موافقت هیأت تطبیق اجرایی خواهد شد و اجرای آن قطعا در همین دوره از فعالیت شورا خواهد بود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود برای عدم ادغام مرکز پژوهش‌های شهرداری در دو معاونت شهرداری لابی‌گری شده است، گفت: این مباحث نیز طبیعی است و لابی‌گری وجود دارد.

انتهای پیام/