ماتئوس: اینزاگی کارش را خوب انجام داده اما کونته شخصیت متفاوتی داشت

ماتئوس: اینزاگی کارش را خوب انجام داده اما کونته شخصیت متفاوتی داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوتار ماتئوس که خود به مدت چهار فصل بین سال‌های 1988 تا 1992 برای اینتر بازی می‌کرد و در 153 بازی 53 گل برای نراتزوری به ثمر رساند، در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» درباره شماره «10» اینتر که زمانی برتن خود او بود و حالا لائوتارو مارتینس آن را به تن دارد، گفت: شماره «10» به تن فوتبالیست خوبی است. لائوتارو می‌تواند برای سال‌های زیادی در اینتر بازی کند و همیشه در سطح بالایی باشد. او در پست متفاوتی نسبت به من در اینتر بازی می‌کند اما شماره پیراهن‌هایی که ما به تن داشته‌ایم، نوعی ارتباط بین ما است. لائوتارو با لوکاکو بازیکن خیلی خوبی بود، اما مشکلی نمی‌بینم که او با مهاجمان دیگر زوج خط حمله اینتر را شکل دهد.

اسطوره فوتبال آلمان همچنین درخصوص هافبک ایتالیایی اینتر که گفته می‌شود در آستانه تمدید قراردادش با این باشگاه تا سال 2026 است، اظهار داشت: من عاشق بارلا هستم، او بازیکنی کامل از محوطه جریمه خودی تا محوطه جریمه حریف است. کیفیت بازی و ذهنیتی که نیکولو دارد، همتا ندارد و خوشحالم که او بازیکن اینتر است اما بارلا می‌تواند در هر باشگاه سطح بالایی بازی کند.

هافبک پیشین بایرن مونیخ در بخش دیگری از صحبت‌هایش در تمجید از سرمربی پیشین اینتر که فصل گذشته این تیم را پس از 11 سال به قهرمانی سری A ایتالیا رساند و سپس جای خود را به سیمونه اینزاگی داد، اظهار داشت: کونته مثل تراپاتونی بود. او تیمی خاص ایجاد کرد و تاریخ‌سازی فوق‌العاده‌ای انجام داد. اینزاگی هم تا به اینجا کارش را خوب انجام داده است اما کونته تجربه بیشتر و شخصیت متفاوتی داشت.

ماتئوس در پایان درباره شانس شاگردان اینزاگی برای قهرمانی در رقابت‌های فصل جاری سری A خاطرنشان کرد: من اینتر را در بین مدعیان قهرمانی اسکودتو قرار می‌دهم، آنها همچنین می‌توانند در اروپا هم عملکرد خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم