ماجراهای هروویه میلیچ، سوژه داغ استقلالی‌ها در تمرین امروز

ماجراهای هروویه میلیچ، سوژه داغ استقلالی‌ها در تمرین امروز

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از تساوی ۲ – ۲ مقابل پرسپولیس در دربی ۹۴، از ساعت ۱۳ امروز (سه‌شنبه) در زمین مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد.

* با توجه به اینکه هروویه میلیچ مدافع کروات استقلال شب گذشته به دلیل نیمکت‌نشینی ایران را ترک کرده است، مربیان و بازیکنان در این مورد با یکدیگر صحبت می‌کردند. 

* تمرین با صحبت‌های فکری آغاز شد و سرمربی استقلال به مدت ۱۰ دقیقه برای شاگردانش درباره دربی صحبت کرد. او ضمن تشکر از تلاش بازیکنان که تا آخرین دقایق بازی با پرسپولیس برای زدن گل تساوی جنگیدند، به مسئله میلیچ اشاره کرد و گفت هر کسی نباید تصور کند با دو بازی نیمکت‌نشینی جایی در تیم نخواهد داشت، اما اگر کسی چنین تفکری دارد، می‌تواند با باشگاه صحبت کند و برود. 

* فکری که به دلیل برخی مسائل رخ داده، ناراحت بود، به انتقاد از عملکرد برخی از بازیکنان از جمله عارف غلامی پرداخت. مربی استقلال به غلامی گفت: چرا باید پرسپولیس با دو بار زیر توپ زدن صاحب موقعیت شود و نتوانی توپ را دفع کنی؟ 

* صمد مرفاوی و آرش برهانی از مربیان استقلال در تمرین غایب بودند. مرفاوی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا حضور نداشت و برهانی نیز در محل بازی تیم امید استقلال حضور داشت.

* احمد موسوی به دلیل مصدومیت با لباس شخصی در تمرین حضور یافته بود.

* بازیکنانی که برابر پرسپولیس به میدان رفته بودند، به تمرین ریکاوری پرداختند و سایر بازیکنان برنامه‌های تاکتیکی را پشت سر گذاشتند. 

* سبحان خاقانی هافبک جوان استقلال به دلیل مصدومیت به تمرین اختصاصی پرداخت.

* با توجه به شایعه کنار گذاشتن شیخ دیاباته توسط فکری، امروز جلسه‌ای در رابطه با مسائل مختلف بین مهاجم اهل مالی استقلال و فکری با حضور پرویز مظلومی برگزار شد.

* با تصمیم کادر فنی، بازیکنان استقلال فردا استراحت خواهند کرد از پنجشنبه تمرینات‌شان را برای دیدار با تراکتور تبریز پیگیری می‌کنند.

ناراحتی شدید فکری از مدیریت استقلال؛ تمرکز تیم را قبل از دربی به هم زدید