مارسی هافبک هلندی رُم را خرید/ اصرار فولام به جذب پسر کلایورت

مارسی هافبک هلندی رُم را خرید/ اصرار فولام به جذب پسر کلایورت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه مارسی برای خرید جردن فرتو هافبک تیم فوتبال رم با مسئولان باشگاه ایتالیایی به توافق رسید. بازیکن فرانسوی ۲۹ ساله، در نیمه دوم فصل گذشته از چشم سرمربی رمی‌ها ژوزه مورینیو افتاد و از ترکیب اصلی این تیم کنار گذاشته شد. اکنون با ورود جورجینیو واینالدوم از پاری‌سن‌ژرمن نیز عرصه برای فرتو تنگ‌تر خواهد شد و او عملاً شانسی برای بازی در ترکیب اصلی جالوروسی نخواهد داشت. از این رو طبق گزارش جانلوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار شبکه اسکای اسپورت، فرتو آماده جدایی شده و باشگاه مارسی فرانسه هم خواهان جذب اوست. مارسی آماده است برای خرید فرتو 11 میلیون یورو به عنوان رقم پایه و 4.5 میلیون یوروی دیگر پاداش بدهد که یک میلیون یوروی آن پس از پانزدهمین، یک میلیون یوروی دیگر پس از سی‌امین بازی و 2.5 میلیون یوروی دیگر بازی بازیکن برای تیم فرانسوی، به حساب جالوروسی واریز خواهد شد. همچنین در صورتی که مارسی فصل آینده سهمیه لیگ قهرمانان بگیرد هم 2.5 میلیون یوروی دیگر از طرف مارسی به رمی‌ها پرداخت خواهد شد. این پیشنهاد با موافقت باشگاه رم مواجه شده است و مارسی هم امید دارد که هرچه زودتر با بازیکن قرارداد ببندد و او را به سایر بازیکنانش اضافه کند.

در همین حال باشگاه رم آماده استقبال از جورجینیو واینالدوم شده است. گفته می‌شود که هافبک هلندی پاری‌سن‌ژرمن که به صورت قرضی به جالوروسی می‌پیوندد، امروز(پنجشنبه) به پایتخت ایتالیا وارد می‌شود و فردا نیز تست پزشکی‌اش را انجام خواهد داد.

بازیکن دیگری که رمی‌ها ممکن است قبل از آغاز فصل جدید با او وداع کنند، گونسالو ویار یکی دیگر از اعضای خط میانی‌شان است که در آستانه عقد قرارداد قرضی با سامپدوریا قرار دارد. این بازیکن 24 ساله در نیمه اول فصل گذشته نتوانست نظر مورینیو را جلب کند و به همین دلیل هم برای نیم فصل دوم به تیم ختافه قرض داده شد. او در پایان فصل به ایتالیا برگشت اما گویا در تمرینات پیش فصل باز هم نتوانسته نظر آقای خاص را جلب کند و به همین دلیل جدایی‌اش از رمی‌ها اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد. رمی‌ها، ویار را ماه ژانویه سال 2020 از تیم الچه اسپانیا با قراردادی 5 میلیون یورویی خریدند. این بازیکن برای آنها 63 بازی انجام داد و تنها یک پاس گل داد.

آخرین خبر از قرمزپوشان پایتخت ایتالیا نیز اینکه جاستین کلایورت هافبک هلندی رم نیز ممکن است تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، از شاگردان مورینیو جدا شود. باشگاه فولام انگلیس شدیداً خواهان جذب این بازیکن ۲۳ ساله است که فصل گذشته به صورت قرضی برای تیم نیس فرانسه توپ می‌زد. او نیز مانند ویار در لیست بازیکنان مورینیو قرار گرفته است و حتی در تمرینات گروهی تیم در اردوی پیش فصل شرکت نداشت. از این رو احتمال جدایی پسر مهاجم سابق بارسلونا و تیم ملی هلند از رمی‌ها بسیار زیاد است. رقم انتقال کلایورت به فولام در حدود 10 میلیون اعلام شده است.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم