مجموعه گل‌ریحان برای یک هدف تلاش می‌کنند/ دستیار اول و آخر ندارم

مجموعه گل‌ریحان برای یک هدف تلاش می‌کنند/ دستیار اول و آخر ندارم

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-07-27

علی لطیفی در گفتگو با تازه ترین ها اظهار داشت: از آقایان رضا رضایی و محمود عربی که از مدیران جوان، موفق و خوشنام فوتبالی هستند تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند و فضای مناسبی برای کار کردن در شرایط سالم فراهم کردند و امیدوارم این همکاری رقم زننده روزهای خوبی باشد و در پایان فصل نیز از بودن کنار هم راضی باشیم.
سرمربی تیم گل ریحان گفت: در کادر فنی این تیم فعلاً در خدمت بزرگانی مثل علی چینی و علیرضا نیکبخت واحدی هستیم که خودم با آنها همبازی بودم و به جز این دو، نفرات دیگری هم به ما اضافه خواهند شد.
وی اضافه کرد: من در هر تیمی کار کردم دوستی، رفاقت، صمیمیت و همدلی را در کادر فنی ایجاد کردم تا این همدلی از نیمکت به تیم تزریق شود و امسال هم چیزی جز این نیست.
لطیفی بیان داشت: در همین راستا می‌گویم در کادر فنی من چیزی به عنوان دستیار اول و دوم و سوم نداریم و از خود من تا همه همکارانم و حتی آنالیزورها همه با هم نفر اول، دوم، سوم و تا آخر هستیم. ما همه با هم برابر هستیم و همه برای یک هدف مشترک که موفقیت باشد تلاش می‌کنیم.
پیشکسوت فوتبال تصریح کرد: اگر جز این باشد موفقیت حاصل نخواهد شد. ما همه برابر هستیم و تنها شرح وظایف ما تفاوت دارد و مسئولیت‌ها به افراد بر اساس توانایی‌های شان داده می‌شود.
سرمربی گل ریحان گفت: به زودی تمرینات مان را در کرج آغاز می‌کنیم و برنامه‌هایی که برای آمادگی تیم تدوین کردیم به منظور اجرایی شدن در اختیار مدیران باشگاه قرار دارد. امیدوارم سال خوب فوتبالی را برای کرج رقم بزنیم و در نهایت موفق به صعود به لیگ برتر شویم. هدفی که خیلی هم از ما دور نیست.