محمودپور به یک چهارم نهایی رفت ملایی به شانس مجدد

محمودپور به یک چهارم نهایی رفت ملایی به شانس مجدد

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه اولین روز از رقابت نمایندگان کشورمان در مسابقات روئینگ قهرمانی جهان در راچیچ کشور چک، امیرحسین محمودپور در روئینگ تکنفره سبک‌وزن مردان در گروه پنجم دور مقدماتی به مصاف رقیبان رفت.

در گروه محمودپور نماینده مکزیک نفر چهارم قهرمانی جهان ۲۰۱۹ و پنجم قهرمانی جهان ۲۰۱۸ و نماینده ایتالیا نائب‌قهرمان اروپا در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۱ حضور داشتند.

محمودپور در مسابقه گروه پنجم دور مقدماتی در رقابت با حریفانی از مکزیک، ایتالیا، گرجستان و اتریش با زمان ۷:۰۲.۴۹ دقیقه دوم شد و به یک‌چهارم نهایی راه یافت.
در این رقابت نمایندگان ایتالیا و اتریش اول و سوم شدند. محمودپور چهارشنبه ۳۰ شهریور در دور یک‌چهارم نهایی به مصاف رقیبان می‌رود.

در ادامه دیگر بانوی قایقران ایران، نازنین ملایی در روئینگ تکنفره سبک‌وزن در گروه اول دور مقدماتی به مصاف رقیبان خود رفت.

در گروه نازنین ملایی نماینده ایرلند نفر چهارم اروپا در قایق دونفره و دارنده مدال نقره کاپ ۲ جهانی، پاروزن هلند نفر سوم اروپا و مدال نقره کاپ یک جهانی و نماینده مکزیک مدال نقره کاپ ۳ جهانی حضور داشتند.

ملایی در مسابقه گروه اول دور مقدماتی در رقابت با حریفانی از مکزیک، ایرلند، هلند، ژاپن و فنلاند با زمان ۷:۴۳.۰۵ دقیقه سوم شد و راهی شانس مجدد شد.
در این رقابت نمایندگان مکزیک و ایرلند اول و دوم شدند. ملایی سه‌شنبه ۲۹ شهریور در شانس مجدد به مصاف رقیبان می‌رود.

همچنین صبح امروز در اولین رقابت نمایندگان کشورمان، مهسا جاور در روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان در گروه اول دور مقدماتی به مصاف رقیبان رفت. وی در دور مقدماتی و در رقابت با حریفانی از استرالیا، اسپانیا، چین، نروژ و مصر با زمان ۷:۵۱.۷۳ دقیقه پنجم شد و به شانس مجدد راه یافت.

جاور فردا در دور شانس مجدد به مصاف رقیبان می‌رود.

منبع : مهر