مدیر تیم های ملی موتای از بیمارستان مرخص شد

مدیر تیم های ملی موتای از بیمارستان مرخص شد

به گزارش خبرگزاری مهر، ایمان غیاثوند پیشکسوت باسابقه ورزش‌های رزمی و مدیر تیم‌های ملی موی تای ایفما چندی پیش بر اثر تصادف شدید، از چند ناحیه پا دچار شکستگی و پس از آن در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت. وی روز گذشته از بیمارستان مرخص شد تا ادامه درمان و دوران نقاهت را در منزل سپری کند.

جواد نصیری نایب رئیس موی تای آسیا و نماینده تام انحصاری ایفما در ایران به همراه جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی با حضور در منزل غیاثوند، ضمن عیادت در جریان آخرین وضعیت مداوای او قرار گرفتند.

نصیری در این دیدار با اشاره به تلاش‌های غیاثوند برای رشد موی تای در کشور و حمایت از قهرمانان این رشته عنوان کرد: زحمات ایشان بر هیچ کس پوشیده نیست. غیاثوند بانی خدمات ارزشمندی در موی تای ایران بوده و علاوه بر آن به دلیل برخورداری از خصلت‌های جوانمردانه، به یک چهره محبوب و دوست داشتنی در میان ورزشکاران مبدل شده است.

وی تصریح کرد: وجود با ارزش این قدیمی‌ها یک سرمایه است و باید تجلیل شایسته ای از آنها صورت گیرد. همیشه در کارها با ایشان مشورت می‌کنم و از تجربیات ارزنده اش بهره می‌گیرم. امیدوارم هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورد.