مدیر عامل باشگاه نفت آبادان افکار را منحرف نکند

مدیر عامل باشگاه نفت آبادان افکار را منحرف نکند

احسان عباسپور در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به انتشار برخی اخبار پیرامون تصویب کمک مالی پالایشگاه آبادان به باشگاه صنعت نفت در نشست شورای تأمین در روز شنبه (پس فردا) که از سوی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت مطرح شده است با ابراز گلایه اظهار کرد: مدیرعامل این باشگاه اجازه ندارد افکار فوتبال دوستان را به سمت فرمانداری منحرف کند؛ مسئولیت اول تا آخر این مشکلات به عهده شخص وی و هیئت مدیره این باشگاه است.

وی تاکید کرد: ما با تمام توان پیگیر این موضوع هستیم اما اینکه عنوان می‌شود قولی داده‌ایم که این موضوع را شنبه حل می‌کنیم، اینگونه نیست.

سرپرست فرمانداری ویژه آبادان تاکید کرد: هواداران بارها با ما تماس گرفتند و ابراز نگرانی کرده‌اند. برای نگرانی آنها احترام قائلیم و تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم که تیم باقدمت و با ریشه صنعت نفت آبادان هر چه سریع‌تر از این بحران خارج شود و نگرانی هواداران و مشکلات مالی بازیکنان هم مرتفع شود.

عباسپور تصریح کرد: مسئله اصلی این است که هیئت مدیره باشگاه قبل از برگزاری رقابت‌ها می‌دانست چنین مشکلاتی وجود دارد کما اینکه در فصول گذشته هم وجود داشته است. آنها با آگاهی به این چالش‌ها مسئولیت را قبول کرده‌اند و باید پای این مسئولیت بمانند.

به گزارش خبرنگار مهر، با گذشت حدود نیم فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هنوز یک ریال از قرارداد خود را دریافت نکرده‌اند و وزارت نفت مخالف حمایت مالی از این تیم است.

منبع : مهر