مراسم تجلیل از خانواده شهدای کشتی‌گیر برگزار شد

مراسم تجلیل از خانواده شهدای کشتی‌گیر برگزار شد

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-02

به گزارش مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای ورزشکار محمد آژند و سجاد عفتی و همچنین جانباز سرافراز کشتی گیر رضا سلمانی صبح امروز با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، سرهنگ مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، سید شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان، سردار کاظم یزدانی رئیس تربیت بدنی سپاه محمد رسول اله و علیرضا دبیر رئیس فدارسیون کشتی برگزار شد.

این مراسم با تلاوت قرآن توسط عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و در سالن کنفرانس فدراسیون کشتی آغاز شد.

میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در ابتدای این مراسم گفت: بیش از ۱۲۰۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در سراسر کشور برگزار می‌شود و یکی از این برنامه‌ها تجلیل از خانواده معظم شهدا می‌باشد.

وی ادامه داد: از فدراسیون کشتی به خاطر میزبانی از این برنامه معنوی و همچنین تلاش‌های آن در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی می‌کنم.

رئیس فدراسیون کشتی نیز گفت: امیدوارم که دعای خانواده شهدا پشتیبان کشتی گیران تیم ملی در میادین مختلف باشد.

عبدالحمید احمدی نیز با تبریک هفته بسیج به بسیجیان و مروجین فرهنگ بسیج، گفت: از رئیس فدراسیون کشتی که همیشه در کارهای خیر پیش قدم است و چه در حوزه قهرمانی یا مدیریتی موفق بوده تشکر می‌کنم. با این شیوه قطعاً شاهد موفقیت کشتی ایران خواهیم بود. بازسازی خانه‌های کشتی فدراسیون یک کار جهادی و بزرگ بود که انجام شد.

وی افزود: بزرگترین بیمه نظام جمهوری اسلامی خون شهیدان است و اگر الان می‌بینیم جمهوری اسلامی با عزت در جهان حرف می‌زند و مقابل ابرقدرت جهان می‌ایستد و شاخ به شاخ می‌شود و آنها جرأت مقابله ندارند نتیجه ظرفیتی است که شهدا برای نظام ایجاد کرده است. امیدوارم امانت داران خوبی برای شهدایمان باشیم. امیدوارم فقط شعار ندهیم و در عمل مروج فرهنگ بسیجی باشیم.

در پایان این مراسم از پدران شهیدان محمد آژند و سجاد عفتی و همچنین جانباز کشتی گیر رضا سلمانی توسط نفرات حاضر در مراسم تقدیر و تجلیل بعمل آمد.