مرتضی شریفی تمایل داشت در ارومیه بازی کند/ شهداب تیم خوبی است

مرتضی شریفی تمایل داشت در ارومیه بازی کند/ شهداب تیم خوبی است

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-25

به گزارش خبرنگار تازه ترین ها، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار پیگیری خواهد شد. تیم شهرداری ارومیه که در هفته نخست بازی‌ها از سد آذرباتری گذشت این هفته در یزد، میهمان شهداب است.
پیمان اکبری در گفتگو با خبرنگار تازه ترین ها، درباره بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل شهداب یزد گفت: شهداب تغییر و تحولات خوبی نسبت به سال گذشته داشته است ما نیز تیم خوبی هستیم امیدوارم بازی با کیفیتی شود.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه ادامه داد: در بازی‌های هفته نخست ممکن است تیم‌ها نتوانند توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند. با تمام مشکلات امیدورام بازی خوبی از دو تیم روز چهارشنبه شاهد باشیم.
وی درباره بازی هفته اول مقابل آذرباتری ارومیه گفت: بازیکنانم مقابل ایم تیم خوب بازی کردند و اجازه بازی به آنها ندادند.
اکبری درباره تاثیر کرونا بر رقابت‌های لیگ برتر و مشکلات پیش آمده برای دو تیم در ابتدای بازی‌ها گفت: در ادامه مسابقات نیز کرونا می توانند بر بازی تاثیر گذار باشد و تیم‌ها درگیر شوند. اگر باشگاه‌ها، تیم‌ها، میزبانان و میهمانان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند شاید کم‌تر دچار این معضل شویم.
سرمربی تیم شهرداری ارومیه درباره به خدمت گرفتن مرتضی شریفی گفت: شریفی از چند تیم داخلی و خارجی پیشنهاد داشت اما شریفی با توجه به شرایط کرونا تمایل داشت در ارومیه و کنار خانواده‌اش بازی کند. شاید از نظر مالی دربرابر پیشنهادات دیگر ضرر کرد اما ارق همشهری بودن و ترک بودنش باعث شد تیم شهرداری ارومیه را انتخاب کند و تصمیم خوبی برای خودش و والیبالش بگیرد.