مردم به‌علت عدم نظارت‌ها بر بازار علاوه بر گرانی با گران‌فروشی هم مواجهند

مردم به‌علت عدم نظارت‌ها بر بازار علاوه بر گرانی با گران‌فروشی هم مواجهند

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-07-27

حسین رئیسی نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تازه ترین ها، با اشاره به وضعیت متلاطم بازار گفت: به دلیل عدم مدیریت و عدم نظارت بر بازار مردم امروز هم با پدیده گرانی کالا مواجه هستند هم با پدیده گرانفروشی آن.

وی ادامه داد: مردم از یک سو با قیمت سرسام‌آور کالاها در بازار مواجهند که هر روز بالاتر می‌رود و از سوی دیگر به دلیل عدم نظارت یک کالا را با چند قیمت متفاوت در بازار تهیه می‌کنند.

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر چه تحریم‌ها در بروز وضعیت فعلی در اقتصاد کشور بی‌اثر نیست، اما سوء مدیریت‌ها نیز نقش خود را در این باره دارند.

رئیسی خاطرنشان کرد: تأثیر تحریم‌ها بر اقتصاد کشور و شکننده‌ بودن اقتصاد ما در برابر آن به دلیل عدم اجرای اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی است.

وی افزود: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی بسیاری از دستگاه‌های اجرایی در حد شعار و سمینار و بنر متوقف شده و در عرصه عمل اقدام خاصی را در این زمینه مشاهده نمی‌کنیم.

نماینده مردم میناب در مجلس اظهار داشت: اگر به توان داخلی تکیه می‌شد و همه چیز کشور معطل برجام نمی‌ماند امروز وضعیتی به مراتب بهتری داشتیم و بدعهدی‌های طرف مقابل در این توافق نیز لااقل آسیب کمتری به اقتصاد ما وارد می‌کرد.

انتهای پیام/