مرکز فرماندهی و کنترل گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) افتتاح شد

مرکز فرماندهی و کنترل گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) افتتاح شد

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، امیر سرتیپ علی رضا صباحی فرد در جمع کارکنان این گروه پدافندی با بیان اینکه اقدامات رو به رشد و به روز رسانی تجهیزات و قدرت بازدارندگی در نیروی پدافند موجب شده است که دشمنان حتی فکر تجاوز و حمله را به ذهن خودشان وارد نکنند، گفت: هر وقت در هر جا و در هر موقعیتی به وضعیت موجود اکتفا شد قطعاً موجبات ضعف و عقب گرد آن مجموعه فراهم شده است و متقابلاً اقدامات رو به جلو و آینده‌نگری و پیشرفت در امور باعث سرافرازی و سربلندی آن مجموعه شده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: اهمیت پدافند هوایی از تأکیدات متعدد رهبر معظم انقلاب کاملاً آشکار است و امروز جنگ‌های نوین و سایبری ما را وادار کرده است که در لبه فناوری و دانش روز دنیا حرکت کنیم که البته به لطف دعای خیر هم‌وطنانمان افتخارات زیادی هم به دست آورده‌ایم.

وی با اشاره به اقدامات مهم صورت گرفته در خصوص ارتقای معیشت کارکنان این نیرو، تصریح کرد: افزایش انگیزه به منظور ارتقای توان رزم و در نتیجه تصمیم‌گیری به موقع در صحنه‌ی نبرد از اصول اساسی و مهم نیروی پدافند هوایی است.

همچنین همزمان با افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل گروه پدافند هوایی قم، ساختمان‌های بهداری و آشپزخانه صنعتی جدید این گروه پدافندی نیز توسط امیر سرتیپ صباحی فرد افتتاح شد