مصدومیت دو مدافع میانی شیرازه آلومینیوم اراک را به هم ریخت

مصدومیت دو مدافع میانی شیرازه آلومینیوم اراک را به هم ریخت

رسول خطیبی عصر روز یکشنبه در نشست خبری پس از بازی با ذوب‌آهن در اراک، اظهار کرد: با وجود اینکه تیم آلومینیوم اولین سال خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند و با توجه به جوان بودن تیم اما همپای با تجربه‌ها در لیگ حضور دارد.

وی افزود: میانگین سنی بازیکنان تیم حدود ۲۴ یا ۲۵ سال است و با بهره‌گیری از تاکتیک‌های حرفه‌ای و اقدامات انگیزشی نتایج خوبی در انتظار تیم خواهد بود.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک بیان کرد: بازی امروز فنی، پرگل و فیزیکی بود که در نیمه اول، گل نخست وارد دروازه حریف شد. اما بعد از گل سعی کردیم نتیجه را حفظ کنیم اما دو بازیکن خط دفاعی ما مصدوم شدند و در خط دفاعی مشکل جدی داشتیم.

وی با بیان اینکه شاهین توکلی یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران است اما در این بازی مرتکب اشتباه شد، افزود: ما سعی کردیم با تعویض‌های متعدد بر گل‌های بیشتری برسیم. بازیکنان تیم آلومینیوم در عمق خوب حرکت کردند و با پنالتی به گل مساوی رسیدیم اما باید سه امتیاز خانگی مسابقه را به دست می‌آوریم که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

گفتنی است رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پس از بازی شرکت کرد اما حاضر به صحبت در مورد این مسابقه نشد. رضایی گفت: صرفاً به احترام اصحاب رسانه در نشست خبری حضور دارد اما در مورد بازی اظهار نظر نمی‌کند.