مصطفی هاشمی: شیمیدر جزو مدعیان قهرمانی لیگ بسکتبال خواهد بود

مصطفی هاشمی: شیمیدر جزو مدعیان قهرمانی لیگ بسکتبال خواهد بود

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-22

به گزارش خبرنگار تازه ترین ها، مصطفی هاشمی از جمله مربیان همیشه فعال در لیگ برتر بسکتبال است که در بسیاری از ادوار این رقابت ها و از جمله فصل نیمه تمام گذشته هدایت تیم تازه ترین هاام تهران را بر عهده داشته است. این مربی برای فصل پیش روی لیگ برتر هم قصد تیم داری دارد اما قطعا این برنامه با تازه ترین هاام اجرایی نمی شود.
هاشمی مذاکراتی با مسئولان شیمیدر داشته تا برای دومین بار هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد. تیمی که در فصل نقل و انتقالات کاملا فعال  است و اتفاقا برخی از گزینه های خود را هم با نظر این مربی جذب کرده است.
این مربی بسکتبال در گفتگو با خبرنگار تازه ترین ها در مورد همکاری با تیم شیمیدر در لیگ ۹۹ بسکتبال گفت: صحبت های لازم انجام شده و توافقات مورد نظر هم حاصل شده است. البته هنوز قرارداد کاری به صورت رسمی امضا نشده است. قرار است این اتفاق امروز رخ دهد.
وی تصریح کرد: شیمیدر از زمان حضور در لیگ برتر بسکتبال همواره خود را به عنوان یک مدعی و تیمی قابل احترام برای حریفان مطرح کرده است. مسئولان و دست اندرکاران بسکتبال باید از حضور چنین تیم هایی استقبال داشته باشند. طبیعی است که به واسطه حضور اینگونه تیم های خصوصی تعداد افراد درگیر با بسکتبال افزایش پیدا می کند و همین مسئله به چرخه توسعه و پیشرفت این رشته کمک خواهد کرد.
هاشمی با اشاره به نقل و انتقالات صورت گرفته برای تیم شیمیدر و تایید اینکه بعضا گزینه ها با نظر وی جذب شده اند، خاطرنشان کرد: البته موضوع  اصلی همراه بودن است. فکر می کردم چه من به عنوان سرمربی در کنار تیم باشم و چه نباشم، می توانم کمک حال چنین تیمی باشم و از این مسئله هم دریغ نکردم به خصوص با توجه به پیشینه ای که شیمیدر دارد.
وی تصریح کرد: یکی دو روز از اعلام رسمی باشگاه در مورد انتخاب من به عنوان سرمربی می گذرد اما پش از آن هم کار تمام شده بود. در واقع توافقات لازم صورت گرفته بود که تا این مرحله و جذب بازیکن پیش رفتیم. از لطف مسئولان شیمیدر ممنون هستم و امیدوارم که بتوانیم پاسخ اعتماد آنها را بدهیم.
سرمربی فصل گذشته تیم بسکتبال تازه ترین هاام در مورد قطع همکاری با این تیم تهرانی نیز خاطرنشان کرد: شاید درست نباشد در این زمینه من اظهارنظری داشته باشم. بهتر است خود مسئولان تازه ترین هاام در این زمینه پاسخگو باشند اما در هر شرایطی برای تازه ترین هاام و دیگر تیم های بخش خصوصی که هزینه می کنند و در مسابقات شرکت می کنند، آرزوی موفقیت دارم. همه ما جزو خانواده بسکتبال به حساب می آئیم و هر یک رسالتی در حوزه فعالیت خود داریم که باید پیگیر آن باشیم.
وی افزود: آنچه اهمیت دارد هم بسکتبال و رونق و فعالیت این رشته است. اینکه چه کسی در کجا فعالیت دارید، نباید خیلی مهم باشد. باید تمام حرکت ها به سمت جذب اسپانسر، استعدادیابی، بازاریابی و در نهایت توسعه بسکتبال باشد. در این میان اینکه منِ نوعی در ترکیب کدام تیم هستم واقعا خیلی نباید مهم باشد.
مصطفی هاشمی در مورد گزینه خارجی و احتمال جذب آن برای شیمیدر نیز گفت: با هم اندیشی صورت گرفته گزینه های موردنظر را جذب کردیم. البته چند بازیکن دیگر هم مد نظر هستند که باید به ترکیب تیم اضافه شوند. در مورد بازیکن خارجی هم بعد از یارگیری داخلی و نهایی شدن ترکیب تیم با حضور این نفرات، تصمیم گیری لازم را خواهیم داشت.
سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم در پایان گفت: جزو آخرین تیم ها بودیم که یارگیری کردیم با این حال با کمک مسئولان تیم و دیگر عوامل مربوطه قطعا جزو مدعیان قهرمانی در مسابقات امسال خواهیم بود.