مصوبه کمیسیون تلفیق برای تکمیل پروژه‌های محرومیت‌زدایی توسط بسیج

مصوبه کمیسیون تلفیق برای تکمیل پروژه‌های محرومیت‌زدایی توسط بسیج

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ گفت: اعضای کمیسیون تلفیق با مصوبه امروز خود به سازمان بسیج مستضعفین اجازه دادند تا با تصویب شورای برنامه ریزی استان نسبت به تکمیل پروژه‌های محرومیت‌زدایی اقدام کند.

وی افزود: علاوه بر این اعضای کمیسیون در مصوبه دیگر خود به سازمان انتقال خون اجازه دادند تا درآمدهای سازمان انتقال خون در همین سازمان هزینه شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون تلفیق، تصویب شد که وزارت نیرو در مواردی که به خاطر عدم انجام تعهدات و یا ایجاد ممانعت در حوزه کشاورزی باعث جلوگیری از انجام کشت شده، از محل درآمدهای خود باید ما به ازای درآمد سلب‌شده را به کشاورز پرداخت کند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، بخش‌هایی که از معافیت مالیاتی و گمرکی برخوردار هستند، معافیت آنها به معنای صفر درصد است و اگرچه مالیات و عوارض گمرکی پرداخت نمی‌کنند اما باید با هدف شفافیت، گزارش مالی خود را به سازمان‌ها و نهادهای مربوطه ارائه کنند.

به گزارش فارس، مصوبات کمیسیون تلفیق پس از تصویب در صحن علنی مجلس و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌